Airport Inc. Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm

Airport Inc. Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Jet Toast
Yayıncı Jet Toast
Tür Simülasyon
Boyut 30mb
Versiyon 1.5.4
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 30, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simülasyon
4.4 ( 263 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Airport Inc. Apk İndir, oyuncuların birçok ilginç yeri olan büyük bir havaalanını ele geçireceği boşta bir oyundur. Konumlar, gözlerinizi alamayacağınız farklı işler ve belirli istatistiklere sahiptir. Aynı zamanda, istatistiklere dikkat etmek, işinizi hızlandırmak için hangi istatistikleri yükseltmeniz gerektiğini bilmenize ve daha fazla para kazanmak için uçuşunuzun daha hızlı kalkışına yardımcı olur.

Airport Inc. İndir deneyimlediğinizde, farklı işlevlere sahip konumlara sahip bir havalimanını ele geçirmeye başlayacaksınız. Bu işlevleri öğrenecek ve birlikte nasıl sorunsuz çalıştıklarını anlayacaksınız. Aynı zamanda, herkes yakıt ikmali tamamen dolu uçaklar ve uçuşun kalkmasına yetecek kadar yolcuya sahip olmak istiyor. Bu, çok para kazanmanıza ve havalimanınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.


Airport Inc. Apk İndir

Bir menajerlik oyununun özellikleri ile gerçekten de etkinlikleri oldukça verimli bir şekilde kontrol edecek ve gözlemleyeceksiniz. Havalimanındaki önemli yerlerle ilgili bilgileri bulmak için geniş bir perspektiften ayrıntıya kadar her şeyi görebilirsiniz. Ayrıca, düşünmeniz ve geliştirmeniz gereken birçok şeyi size getiren bu havalimanının genişliğinin de farkındasınız. Gerçekten de bu, gözlerinizi alamayacağınız birçok heyecan verici şeyin olduğu bir oyundur. Airport Inc. Apk İndir

Yolcular Airport Inc. Apk içindeki ilk bilet satış noktasına gidecek ve her kişinin aşağıdaki yerlere gitmesine izin verilecek. Ayrıca, bu konumla ilgili sorun, kuyrukta sınırlı sayıda insanın görünmesidir, bu nedenle, kalkışı hızlandırmak için kuyruktaki yolcu sayısını artırabileceksiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra yolcuların bagajları tasnif için bir yere itilecek.

Merhaba Patron! Bir havalimanının yöneticisi olmaya hazır mısınız

Air Venture, yapacağınız boşta bir havaalanı kralı oyunudur:
çeşitli uçakları KOLU
Araç ve tesisleri YÜKSELTİN
YÖNETİCİ OLUN ve yolcuların biniş sürecini kontrol edin
Çalışanları işe alın ve en iyi hizmeti sağlayın
Para KAZAN ve prestiji artır
Hayalinizdeki havaalanını İNŞA EDİN
İNTERNET BAĞLANTISINA GEREK YOK – sadece nerede olursanız olun oynayın
HAVALİMANI MÜDÜRÜ OYUNU – uçakları idare edin ve uçun!
GERÇEK BOŞTA OYUN – artımlı mekanikler size sürekli ilerleme sağlayacaktır

İç yöneticinizi keşfedin!
Kendi havaalanınızı inşa edin ve yönetin! Uçakları yönetin, biniş işlemlerini kontrol edin, para kazanın ve eşyalarınızı geliştirin. Milyarder olun ve 5 prestij yıldızına ulaşın! Bu, atıl ilerleme ile kendi girişiminiz!

Uçakları zamanında halledin!
Mükemmel bir akışla en iyi organize edilmiş havalimanını oluşturun. Hava kontrol kulesi, apron, araçlar ve uçakları zamanında kontrol edin! Dünyanın en dakik havalimanını yaratın!

Yolcuları mutlu tutun!
Yolcuları memnun etmek ve kusursuz hizmet sunmak için biniş sürecini yönetin! İnsanların terminalde sorunsuz hareket etmesini sağlamak için taksi, check-in, güvenlik kontrolü ve biniş bölümlerinin çalışmalarını dengeleyin.

Bir mucit olun!
Teknolojiler geliştirin, güçlendiricileri yükseltin ve işleme tesislerinizin daha verimli çalışmasını sağlayın. Yakıt tankerlerinin, bagaj arabalarının, hava kontrol kulesinin ve parkın yeteneklerini artırın! Tüm yükseltmeler artımlı mekaniğe dayalıdır, böylece sürekli ilerleme kaydedersiniz.

OYUN ÖZELLİKLERİ:
• Boşta oyun mekaniği ile sezgisel oyun – çok zorlu!
• 5 farklı uçak sınıfı: yerel, ticari, yerli, uluslararası ve kıtalararası!
• 10 farklı uçak – her prestij seviyesi için iki tane!
• Geliştirilecek ve yükseltilecek onlarca teknoloji!
• Tamamlanması gereken birçok heyecan verici görev!
• Çevrimdışı boşta oyun – internet bağlantısı gerekmez!
• Yönetici olun – işinizin tam kontrolünü elinize alın!

Eşsiz artımlı mekanikler, kendi tarzınızla oynamanıza ve büyümenize izin verir. İşinizi daha önce hiç olmadığı gibi yönetin ve yatırım yapın! Az bilinen sularda öncü bir girişim olun!

Artarak ilerleyen boşta kalma kralı oyunlarını seviyorsanız, Air Venture – Idle Airport Tycoon tam size göre! Bu muhtemelen dünyadaki en iyi havaalanı menajerlik oyunudur!

Air Venture’ı diğer dillere çevirmemize yardım etmek ister misiniz? Lütfen bizi [at] jettoast.com stüdyosuna yazın

Neler yeni ?

Airport Inc.'deki yenilikler - Idle Airport Tycoon Game v 1.5.3:★ Melbourne, Avustralya'da yeni havalimanı 🐨★ Hata düzeltmeleri ve oyun dengesi iyileştirmeleri 🐛Yeni macera bekliyor! Heyecan verici bir yolculuğa çıkın ve en iyi boşta kalan havalimanı kodamanını oynayın! 🔝😍


Hemen indir (30mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.