Archero Apk İndir – Güncel Hileli Sürüm

Archero Apk İndir – Güncel Hileli Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Habby
Yayıncı Habby
Tür Aksiyon
Boyut 24mb
Versiyon 3.10.2
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 24, 2022
MOD Bilgisi Yüksek Hasar / Tanrı Modu
Android Android Aksiyon
4.3 ( 250 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Archero Apk İndir, yalnız okçu kahramanın destekleyecek buz gibi bir arkadaşı olduğunda yeni ve daha benzersiz bir dönüşü işaret ediyor. Şu andan itibaren, ideale yolculuk artık o kadar korkutucu olmayacak. Kendinizi bilinmeyen saldırılara karşı koruyun ve elbette en dikkate değer başarı ile bitirin!

Cadılar Bayramı etkinlik modu güncellendi ve farklı güç kaynaklarını eşleştirmek ve kargo gemisi adı verilen yeni bir yer keşfetmek daha kolay! Archero Apk tam da bu tür bir eğlence. Zindan gibi karanlık ve korkutucu bir yerde, her yönden gelen tehlikelerden, farelerden ve uyanmış canavarlardan kaçmanın bir yolunu bulun.


Archero Apk İndir

Bu rastgelelik çok eğlenceli getirecek. Ve ayrıca, bu benzersizlik benzersizdir! Bir zeka ve yetenek testi yapmak ve ardından pratikte oyuncunun profesyonelliği hakkında belirli değerlendirmeler yapmak gibi, farklı modların her birinde sürprizler yakalamanız gerekecek. Fırça darbelerinden kullanılan renklere kadar çok hoş.

Bu uyumlu denge gerçek güzelliktir. Tüm farklı arazi türlerinin üstesinden gelmek ve diğer tarafta sizi bekleyen heyecan verici şeyleri bulmak, şimdiye kadar yaşadığınız en uzun yolculuktur. Haritada daralacağını düşünmeyin, hayır! En çok haritaya, en çok dünyaya ve en zorlu çeşitliliğe sahip oyun. Haritada işaretlenmiş tüm yerleri gezmeyi de deneseniz iyi olur. Archero Apk İndir

Varlığın kendisinin sizi yok ettiği bir dünyaya girin! Sizler, kötülüğün yaklaşan dalgalarına direnip yenebilecek tek güç olan Yalnız Okçu sizsiniz.
Hızlanın, müthiş yetenekler biriktirin ve hayatınızın buna bağlı olduğu gibi savaşın, çünkü bitmeyen düşman dalgaları asla pes etmeyecektir. Ve unutmayın, bir kez öldüğünüzde … tek yol tekrar başlamaktır! Yani dikkatli ol!

Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış sayısız benzersiz beceri kombinasyonu oluşturmanın keyfini çıkarın. Acımasız canavarlar ve engellerle karşılaşan farklı dünyalarda gezin.

Ana Özellikler:
• Bu zindanları taramanıza yardımcı olacak rastgele ve benzersiz beceriler.
• Bu yeni evrende güzel dünyaları ve yüzlerce haritayı keşfedin.
• Binlerce daha önce hiç görülmemiş canavarlar ve akıl almaz engeller
yenilgi
• İstatistiklerinizi artırmak için seviye atlayın ve kendinizi güçlü ekipmanlarla donatın.

Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bize sormaya çekinmeyin: archero@habby.fun
Facebook: https://www.facebook.com/Archero-1705569912922526

Neler yeni ?

- Yeni Bölüm 35 eklendi- Optimize edilmiş "Kötü Zindan"- Yeni Klan Sıralaması özelliği eklendi- Kişisel İsim Kartı özelliği eklendi- İşçi Bayramı özel etkinliği eklendi- Optimize edilmiş canavar eğitimi ve artırılmış eğitim sınırı- Optimize edilmiş yeni sistem kilit açma eğitimi- Optimize edilmiş oyuncu adlandırma filtresi- Bazı kullanıcı arayüzü sayfalarına öğe ayrıntıları eklendi- Artan Abonelik ödülleri


Hemen indir (24mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.