BitLife Apk İndir – Full Güncel Sürüm

BitLife Apk İndir – Full Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Candywriter LLC
Yayıncı Candywriter LLC
Tür Simülasyon
Boyut 15mb
Versiyon 3.1.7
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 15, 2022
Android Android Simülasyon
4.0 ( 718 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

BitLife Apk İndir, bir kişinin ana rahminden ölüme kadar geçen tüm sürecini simüle eden bir simülasyon oyunudur. Oyun, stüdyo Candywriter, LLC’nin yapım ekibi tarafından geliştirildi. Simülasyon ve simülasyon oyunlarının hayranı iseniz, kesinlikle benzer oyunlara aşina bir oyun stüdyosu burasıdır. Bu oyun, şirketin emülatör koleksiyonunun bir parçasıdır. Ancak bu oyun bir önceki oyunla aynı veya benzer olmayacak. Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamasına yardımcı olan benzersiz yeni noktalar var.

Doğumdan yetişkinliğe kadar bir insanı hayal etmeye hazır mısınız? Bir kişinin hayatındaki tüm olaylar telefonunuzda simüle edilir. Size yeni bir hayat veren tamamen yeni bir oyuna geliyor. Hayatınız için yeni bir BitLife Apk İndir başlangıç, karakteriniz bebeklik döneminde başlayacak. Ebeveynlerin bilgileri, nasıl doğduğunuz, kardeş ilişkileri karakterinizin etrafında döner. Bu karakter sizin istediğiniz gibi yaşayacak ve bu da sizin hayatınızı yeniden kurmanız için düşünülmüş.

BitLife Apk İndir

Mutluluk ve sağlık düzeyiyle ilgili rastgele bir istatistik, karakterinizin doğum ve ölüm süreci boyunca sürekli olarak güncellenecektir. Karakterinizin ömrünü uzatmak istediğinizde ekranın ortasında çıkan Age butonuna tıklayın. Her kahramanın zaman çizelgesinde eylemleri seçerek karakteriniz için olaylar dizisini yaratırsınız. BitLife Apk İndir, karakteriniz için farklı aşamalarda bir dizi olay yaratacaktır. Anneniz tarafından aşı yaptırmanız kadar basit, oyun size annenizin elini ısırarak protesto etme seçeneği sunacak ya da itaatkar bir şekilde oturarak iyi bir çocuk olacaksınız.

Oyuncu, okula gitme yaşı olan 6 yaşına geldiğinde, bir öğrenci olarak, oyuncular okulda birçok öğretmen ve arkadaşla etkileşime girebilir. Ayrıca kulüplere, hayır kurumlarına vb. katılma seçeneğiniz de var. BitLife Apk İndir, kilometre taşları birçok insanın hayatı gibi olacak şekilde tasarlanacak. Liseye git ve sonra mezun ol. Bu aşamada ne yapmak istediğinize siz karar vereceksiniz. Üniversiteye gitmeyi veya iş bulup askerlik yapmayı seçerek eğitiminize devam edebilirsiniz.

BitLife’ınızı nasıl yaşayacaksınız?

Ölmeden bir süre önce örnek bir vatandaş olmak için tüm doğru seçimleri yapmaya çalışacak mısınız? Hayatınızın aşkıyla evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ve yol boyunca iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Yoksa anne babanı dehşete düşüren seçimler mi oynayacaksın? Suç dolu bir yaşama düşebilir, aşık olabilir veya maceralara atılabilir, hapishane isyanları başlatabilir, spor çantalarını kaçırabilir ve eşinizi aldatabilirsiniz. Hikayeni sen seç…

Oyundaki hayattaki başarınızı belirlemek için yaşam seçimlerinin azar azar nasıl eklenebileceğini keşfedin.

Etkileşimli hikaye oyunları yıllardır var. Ancak bu, yetişkin yaşamını gerçekten bir araya getiren ve simüle eden ilk metin yaşamı simülatörüdür!

Neler yeni ?

Bitizen'ler, bu sadece hataları düzeltmek ve bunu ve bunu ele almak için küçük bir güncelleme. Yaklaşan Street Hustler Güncellemesine göz atmak için bizi sosyal ağlarımızda takip edin!


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaCandywriter LLC

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.