Bowmasters Apk İndir – Kilitler Açık Sürüm

Bowmasters Apk İndir – Kilitler Açık Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Playgendary Limited
Yayıncı Playgendary Limited
Tür Aksiyon
Boyut 12mb
Versiyon 2.15.16
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi NİSAN 12, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Aksiyon
4.5 ( 285 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Bowmasters Apk İndir, iki oyunculu bir nişancı olan Bowmasters’a özgü anahtar kelimelerdir. Bu, siz ve sevdikleriniz için daha da yakınlaşmak ve birlikte eğlenmek için bir fırsat. Karakterin her hareketi, eylemi ve ifadesi ile ifade edilen mizahi unsur, sizi neşelendirmeyi vaat ediyor. Ayrıca oyunun bir diğer artısı da her yaşa uygun basit oynanışı. Bowmasters Apk İndir, ateşli bir nokta ve ateş aksiyon oyunu olarak ünlüdür. Bu, dünya çapındaki oyunculara çok tanıdık gelen bir dünya olan kürekçilerden tamamen değişen başka bir versiyon.

Bu mekana ayak basarken asıl hareketiniz rakibe vurmaya yönelik macera çorbası oluyor. 1. adımı tamamladıktan sonra, silahı sürükleyip bırakın. Hedefiniz yapay zeka değil paralel bir karakter. Ayrıca bazı modlarda kuşlarla karşılaşacaksınız. Rakibinizin sağlığı, başarılarınızı ölçer. Farklı bölümlerde düşmana belirli miktarda kan tüküreceksiniz. Genel kural, pozisyon ne kadar tehlikeli olursa, vücut o kadar zayıfsa, diğer yerlere kıyasla o kadar fazla kan alırsınız. Bowmasters Apk İndir


Bowmasters Apk İndir

Özellikle baş, en hassas bölge olarak kabul edilir. Bunun nedeni, kafalarına vurduğunuzda sağlıklarının neredeyse tamamen olmasa da hızla azalmasıdır. Karakteri seçtiğinizde yüzleşme resmi olarak gerçekleşecek. İki kişi birbirinden uzak iki konumda duruyor ve aralarında bazı engeller var. Spesifik olarak, arazi, düşmanın eylemlerini ve stratejilerini örtbas etmeye yardımcı olmak için karakterin konumundan daha yüksektir. Oyun, iki kahramanımızdan birinin canı bitince ya da başka bir deyişle o karakterin can enerjisi 0’a döndüğünde sona erecek.

Diğer birçok oyun gibi, Bowmasters İndir da bir istisna değildir. Oyuncu kazandıktan sonra büyük ödüller alacak. Özellikle, bir sandık açılır ve içinde yüzlerce ilginç ve çekici oyuncak görünür. Her yemeğin kendine özgü kullanımları vardır. Sonraki seviyelerde rakibi daha hızlı yenmek için kullanılacaklar. Her oyunda yenilmez olmak için en değerli koleksiyonu toplamalı ve oluşturmalısınız. Bowmen ile dünyaca ünlü çok oyunculu oyunun yepyeni bir versiyonu — Bowmasters Apk sizin için hazırladığı ateşli bir nişan alma ve ateş etme oyunu:

• Her boyuttan 60+ ÇILGIN KARAKTER tamamen ücretsiz!

• Tam bir kargaşa için 60+ FARKLI SİLAH, bez bebek fiziği ile müthiş ölümler!

• ÇOKLU OYUN MODLARI. Kuşları veya meyveleri vurun, düellolarda düşmanları alt edin ve bunun için para kazanın!

• BECERİLERİNİZ İÇİN SONSUZ ÖDÜLLER!

Eğlenceyi kaçırmayın! Onu ilk yakalayan siz olun!

Seni seviyoruz! Eğlence!

Neler yeni ?

Oyun deneyiminizi daha da iyi hale getirmeye hazırız. Hatalar düzeltildi ve oyun performansı optimize edildi. Zevk almak.Ekibimiz tüm yorumları okur ve her zaman oyunu daha iyi hale getirmeye çalışır. Yaptığımız şeyi seviyorsanız ve herhangi bir iyileştirme önermekten çekinmeyin lütfen bize biraz geri bildirim bırakın.


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.