Disney Heroes: Battle Mode

Disney Heroes: Battle Mode
Uygulama Adı Disney Heroes: Battle Mode Disney Heroes: Battle Mode is the most famous version in the Disney Heroes: Battle Mode series of publisher PerBlue Entertainment
Yayıncı PerBlue Entertainment
Tür Strateji Oyunları
Boyut 17
Versiyon 3.7.12
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 17, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Beceri Hack
Android Android Strateji Oyunları
4.2 ( 564 ratings )
Price: $0
Hemen indir
• SINIRSIZ BECERİ• BECERİ KULLANIMDAN SONRA DONMUŞ DÜŞMAN• Güçlü Oyuncu Birimleri
Rate this post

Disney Heroes Mod Apk İndir, tamamen yabancı bir dünyaya gireceğiniz, Disney ve Pixar film karakterleriyle tanışacağınız bir RPG oyunudur. Düşmanı yenmek için onları kuvvetli bir takımda bir araya getirmek için işe alacaksın. Aynı zamanda, kabiliyetleri tamamen benzersizdir ve güç sistemi zaman içinde geliştirilecektir. Disney Heroes: Battle Mode’da öykü Ralph ve Vanellope ile başlıyor; ilginç bir boyuta giden bir makineye girerler.

Kız anahtarı Ralph’a verdikten sonrasında, ikisi kısa bir müddet sonra oraya nakledildi ve iki karakterin de görünüşlerinde muayyen değişimler oldu. Ralph daha kaslı hale geldi ve Vanellope kendine bir tabanca aldı, sadece düşmanlar önlerine çıktığında fena talih oldu. Elastigirl belirir ve ona yitik ailesini aradığını ve gözlerinin önünde Bay İnanılmaz bulunduğunu söyler. Rakipleri yendikten sonrasında alan ansızın kararmış oldu ve Bay Incredidle’a benzer halde Vanellope test dibine alındı.


Kalan iki takım üyesi de rakibin kuvvetli ateşi sebebiyle mukabil vermedi, bundan dolayı geri çekildiler. Yoldaşlarını kurtarmak ve bu dünyada ortaya çıkan daha çok kahramanı işe almak için ittifak kurdular ve yola çıktılar. Dünya oyuncularının Disney Heroes Mod Apk İndir bulduğu: Savaş Modu, popüler Disney ve Pixar filmlerinin bir koleksiyonudur, bu yüzden en sevdiğiniz kişiliklerle tanışmış olduğunuzda çocukluğunuza dönebilirsiniz. Aynı zamanda güç gerektiren bir muharebede düşmanı yenmek için güçlerini birleştireceklerdir. Karakterler sahada değişik pozisyonlara yerleştirilecek ve otomatikman rakibe saldıracak. Aynı zamanda haiz oldukları güçleri doğru kullanmak da sizin işiniz.

Disney Heroes Mod Apk İndir
Disney Heroes Mod Apk İndir

Disney Heroes Mod Apk İndir

Batık-It Ralph, Oyuncak Hikayesi, Aslan Kral, Zootopia, Canavarlar, Inc, Noel Öncesi Kabus, İnanılmazlar, Tron: Legacy, Disney Heroes Apk İndir ve Pixar kahramanlarının oynadığı bu savaş dolu strateji RPG oyununda engelsizdir. ve dahası. Tehlikeli bir dijital dünyada savaşın ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının yardımıyla kötü bir virüsten kurtarın!

Batığı-Ralph ve Vanellope von Schweetz devasa bir dijital şehir içinde gizemli yeni bir RPG oyununun kilidini açmak için bir Beta Anahtarı buldular – biri kaosa sürüklendi! Yakında The Incredibles’ten Elastigirl gibi şehre çekilen diğer kahramanlarla tanışıyorlar, hepsi de ekip oluşturma ve kaybolan düşman Creeps’le savaşmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyorlar. Şef Bogo, Elastigirl’in kocası Mr. Incredible ve daha fazlası gibi güçlü Disney & Pixar karakterlerinin virüslü sürümlerine karşı ilerledikçe zorlaşıyor.

Aladdin, Elsa, Buzz Lightyear, Stitch, Mickey Mouse, Timon & Pumbaa, Herkül, Woody, Merlin, Kaptan Jack Sparrow ve diğer birçok kahramandan en zeki, en güçlü takımlarınızı bir araya getirin! Onları güçlü ekipmanlarla donatın ve diğer Disney Heroes İndir ve Pixar kahramanlarınızı kurtarmak için inanılmaz oranlarla savaşın. Düşmanla sürün, sürün, robot, ninja, büyücü, canavar ve iskeletle savaş. Kötü virüs her pikseli bozuyor, bu destansı çok oyunculu RPG oyununda kahramanların kendi arkadaşlarını ve ailesini bile onlara karşı çeviriyor.
Günü sadece SİZ kazanabilirsiniz! Pelerin gerektirmez.

• Frozen, Incredibles, Robin Hood, Karayip Korsanları, Oyuncak Hikayesi, Güzel ve Çirkin, Alice Harikalar Diyarında karakterleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla Disney ve Pixar kahramanıyla toplan ve savaş!
• Bu çok oyunculu RPG yarışmasında kooperatif saldırı görevleri ve özel strateji kampanyaları için bir araya gelin.
• Karakterlerini destansı yetenekler ve teçhizatla yükselt ve donat.
• Kahraman fişleri ve rozetleri ticareti yapmak için pazara girin.
• Yeni bir dijital dünyayı keşfet ve diğer Disney ve Pixar kahramanlarını kurtarmak için savaş!

Wall-E’den EVE, Frozen’dan Elsa, Big Hero 6’dan Baymax, Lion King’den Moana, Scar ve Theficent’in neden en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının oynadığı bu savaş dolu RPG’de bir araya geldiğini keşfedin! Arena’da savaş ve tüm rakipleri yen! En iyi savaş saldırılarını kullanarak arenada hayatta kalın. Hız, beceri, strateji ve dövüş deneyimini takımınızda birleştirin ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının bazılarının oynadığı bu RPG’de çok oyunculu savaşlar kazanmak için uygun bir guild ile ittifaklar kurun.

Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca, oyunda ilerledikçe veya gerçek para ile ödeme yaparak elde edebileceğiniz sanal para birimi kullanarak oynamanıza izin verdiğini lütfen unutmayın.

Bu oyun sizi üçüncü taraf bir siteye yönlendirecek reklamlar içerir.

Resmi sitemizi ziyaret edin: https://www.disneyheroesgame.com/

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası: http://perblue.com/disneyheroes/terms/

Neler yeni ?

• Yeni! Disney ve Pixar's Incredibles 2'den The Underminer!• Yeni! Beceri Etiketi Görünürlüğü• Disney'in Hazine Gezegeni'nden John Silver için istatistik yenileme!• Hata düzeltmeleri ve oyun iyileştirmeleri!


Hemen indir (17)

Artık indirmeye hazırsınız Disney Heroes: Battle Mode ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.