#DRIVE Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm

#DRIVE Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Pixel Perfect Dude S A
Yayıncı Pixel Perfect Dude S A
Tür Yarış
Boyut 14mb
Versiyon 2.2.59
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 14, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
4.4 ( 410 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

#DRIVE Apk İndir, oyuncuların birçok zorluğun üstesinden gelmek için çarpıcı bir sonuç elde etmek için becerilerini sergileyecekleri bir sürüş oyunudur. Oyunun size getirdiği sahneleri ve araçları görmeden önceki yüzyılın zamanını yeniden yaşayacaksınız. Aynı zamanda, oyuncular nihayetinde oyuncuların bulabilecekleri çeşitli arabalar bulur ve daha uzak yerlere gitmek için onları yükseltir. #DRIVE Apk İndir deneyimlediğinizde, tamamen farklı sahnelerle 1970’lerin filmlerine geri taşınacaksınız.

Aynı zamanda sahip olabileceğiniz arabalar da kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir faktör ve oyunun son sürümü olan The Thunder ve The Fishbowl’a iki yeni araç daha eklendi. Bu oyunun kaynaklarını yolda toplamaya çalışacak ve istediğiniz arabaların kilidini açmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, yükseltirseniz performansları da artar. ##DRIVE Apk oyuncular, pistteki zorlukların üstesinden gelirken çeşitli yerlere seyahat etmeye çalışacakları çarpıcı bir yarış oyunu deneyimi yaşayacaklar.


#DRIVE Apk İndir

Oyuncunun dikkatini gerektiren tamamen anlaşılır bir sürüş stiline erişebileceksiniz. Ekranda çok fazla tuşa basmanız gerekmeyecek; yönlendirmek için sol veya sağ taraflara dokunun. Ayrıca, her iki tarafa da aynı anda basarsanız, yavaşlamak için aracın frenlerini kullanabileceksiniz. Aracınızı üçüncü şahıs bakış açısıyla görüntüleyebilirsiniz ve görebileceğiniz araca olan mesafe normalden tamamen daha geniştir. Bu, nihayetinde çevredeki unsurları daha net bir şekilde görmenize yardımcı olur, çünkü deneyimlediğiniz oyun onlarla ilgilidir.

Aynı zamanda, çevredeki unsurlara çarpma sorunu yaşamamaya da çalışıyorsunuz ve farklı özelliklere sahip birçok ortamdan geçtiğinizde hiçbir şey daha iyi değil. Bu, kaçırmayı göze alamayacağınız bir deneyimdir. ##DRIVE Apk , 1970’lerin yol ve aksiyon filmlerinden ilham alan sonsuz bir sürüş video oyunudur. Mümkün olduğunca basit, oyuncunun bir araba seçmesine, yeri seçmesine ve yola çıkmasına izin verin. Sadece başka bir şeye çarpmamaya dikkat edin! Nereye gidersek gidelim, ne sürersek sürelim ya da ne kadar hızlı gidersek gidelim. Biz sadece sürmeyi seçtik. Peki sen?

Neler yeni ?

Knedlik arabası eklendi


Hemen indir (14mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.