Silah Simülatörü Silah Sesleri

Silah Simülatörü Silah Sesleri
Uygulama Adı Silah simülatörü Silah sesleri Silah simülatörü Silah sesleri is the most famous version in the Silah simülatörü Silah sesleri series of publisher eWeapons
Yayıncı eWeapons
Tür Simülasyon
Boyut 52.68 MB
Versiyon 1.6.8
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 29, 2022
MOD Bilgisi Ücretsiz reklam ödülü.
Android Android Simülasyon
3.3 ( 963 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

eWeapons™ Gun Weapon Simulator Apk İndir Bir tabanca simülasyon oyunu olan eWeapons™ apk ile yeni bir dünyaya başlayalım. Lütfen silahlardan birini seçin ve onu en meşhur tabanca yapmak için düzenlemeye yada yenilemeye başlayın. Bu oyuna gelirken, mühim görsel yada ses efektlerine haiz birçok meşhur tüfeği deneyimleyeceksiniz. Yukarıdaki faktörlerin tümü, benzersiz silahlara haiz olduğunuz için eğlenirken kendinizi yenilenmiş hissetmenize destek olacaktır.

Keskin nişancı tüfeği yada pompalı tüfek şeklinde yüzlerce tabanca arasından doğru silahı seçin ve fırtınalı yolculuğa başlayın. En gelişmiş tabanca ekipmanını fethetme yolculuğu, en iyi tabanca simülasyon oyunu olan eWeapons™ Gun Weapon Simulator Apk İndir ‘a resmi olarak katıldığınızda size gelecek. İnanılmaz realist tasarımlara haiz en gelişmiş silahlara fanatik duracak ve gözlemleyeceksiniz. Tüm cihazlar reel resimlere ve reel motorlara dayanmaktadır. Bu oyuna gelince, oyuncular deneyimin tadını çıkarabilir yada hayattaki en meşhur simüle silahları düzenleyebilir. Av tüfeği, tüfek ve daha fazlası olabilir.


eWeapons™ Gun Weapon Simulator Apk İndir

Bu oyunda sağlanan her tabanca, her halde harika kalitede. Kendinizi eğlendirmenin ve günün yorgunluğunu atmanın en iyi yolu çekim yapmaktır. Bu nedenle, oyuncuların ateş edebilmesi ve silahların getirmiş olduğu değişik seslerin keyfini çıkarabilmesi daha da iyidir. Oyuncular, silahları test etmenin tam yolunu öğrenecek ve sundukları en iyi sesi deneyimleyecekler. İki silahın sesi aynı olmaz ve tamamı harikadır. eWeapons™ apk indir ta yer edinen silahların tümü reel dünyadaki görüntülere dayanmaktadır, bu yüzden kalitelerinin de aynı derecede harika olduğu için güvenli olabilirsiniz.

Bu görseller ve tasarımlar yardımıyla elinizde reel bir tabanca tutuyormuş şeklinde hissedeceksiniz. Avcılık yada bunun şeklinde keyifli şeyler için kullanmaya başlayın. Oyunun size sunmuş olduğu mükemmel bir şey, yüksek çözünürlüğünde olan grafiklerdir ve bu, oyuncunun silahın ürettiği flaşı yada dumanı görebileceği anlamına gelir.

Oyun, tabanca yüklemek için kullanabileceğiniz mermi sayısını sınırlamadığında, en sevdiğiniz silahlardan herhangi biriyle dilediğiniz kadar ateş edin. Ancak, atışların tümü, oyuncunun kullanabileceği tur sayısıyla belirlenir. Ancak atış başına yüksek puan alırsanız daha çok mühimmat satın alabilir yada daha çok atış bonusu alabilirsiniz. Sadece doyum olana, sıkılana ve artık o silahı kullanmak istemeyene kadar ateş edin. Kullandığınız silahın türüne bağlı olarak, azca veya oldukca atış vardır.

eWeapons Silah Simülatörü ile silahların dünyasına yolculuğunuza başlayın. Bu silah sesi oyunu ile en ünlü silahların daha fazlasının modifiye edilmiş simülasyonlara sahip olacaksınız. Gerçekçi silah sesleri efektleri, geniş çapta en popüler silah seçimi ve en iyi görsel efektleri ile bu eWeapons™ Gun Weapon Simulator Apk İndir her gün en büyük eğlenceniz olacak ve en sevdiğiniz tabanca ve silah uygulaması biri.

Bu, kesinlikle ateş etmeyi seven herkese benzersiz bir deneyim sunan en eğlenceli silah sesi oyunu biridir silahlar. Aynı zamanda bir revolver simülatörü ve bir makineli tüfek simülatörü olan bu özel silah simülatöründe, tıpkı gerçek dünyadaki benzerlerine benzeyen revólver, tüfek, tabanca, makineli tüfek gibi çeşitli silahlara sahipsiniz. Tabanca oyunları silah sesleri by eweapons’taki tüm silahlar etkileşimli ve benzersizdir, yani stokları katlayabilir, çekici kurcalayabilir, ateş seçimini ayarlayabilir, şarjörler yükleyebilir, çekici kurcalayabilir, boşaltabilir ve diğer birçok eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu silah uygulaması ve tabanca oyunu, ve gerçek silah sesleri tadını çıkarır tamamen güvendeyken bir tabanca , makineli tüfek ve diğer birçok ateşli silahı nasıl kullanacağını öğrenmek isteyenler için mükemmel.

Bu silah sıkma oyunu tüm silahlara ve silah sesi, özellikle tabancaya hayran kalacaksınız. Revolver bu tabanca oyunları en popüler silahlardan biridir ve bir namlunun arkasında çok bölmeli döner silindir kullanan tekrarlayan bir tabancayı temsil eder. Tabancanın ilk versiyonları “biber kutuları” olarak da bilinir ve merkezi bir mil etrafında dönen tek bir silindirik ünitede birden fazla namludan oluşurdu. Bu revolver simülatörü ile tamamen güvenli bir ortamda bir revolverin tüm avantajlarını gerçekten deneyimleyebilirsiniz.

Kendinizi elinizde gerçek bir tabanca tutuyormuş gibi hissedeceksiniz ve en iyi silah sesi ile gerçek bir savaş bölgesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Telefonunuzda keskin nişancı, av tüfeği, hafif makineli silah veya tüfek, tabanca için en iyi modifiye edilmiş simülasyonlara sahip olun. eWeapons Silah simülatörü Silah sesleri ile telefonunuzda dünyanın en iyi silahlarına sahip olacaksınız. Oynaması çok kolay, ama sağladığı hisler harika. Uygun silahı seçtiğinizde tetiği çekin ve en iyi silah sıkma oyunu birini başlatın.

MİNİ OYUN♛♛♛
ATIŞ POLIGONU OYUNU ♛♛♛
Harika mini oyun – silah sıkma oyunları oynamak için bir imkana sahipsiniz. Silah menzili atış oyunları hazırladık. Silahı seçmeniz, hedefe ateş etmeniz ve başka bir seviyeye geçmeniz gereken bir FPS oyunudur. Birinci şahsen atıcı oyundan keyif alacaksınız ve gerçek bir atıcı gibi hissedeceksiniz.

eweapons silah simülatörü silah sesi özellikleri:
– geniş çapta silahlar seçimi
– otantik silah mekaniği
– gerçekçi silah sesleri
– yüksek çözünürlüklü grafik
– gerçekçi yangın ve duman
– gerçekçi geri tepme etkisi
– sınırsız cephane
– ağır çekim
– flaş
– harika oyun müziği

Bizi aşağıdaki adreslerden ziyaret edebilirsiniz:
Facebook: https://www.facebook.com/pages/EWeapons/1478338392421495
Twitter: https://twitter.com/eWeaponsTm
Instagram: https://instagram.com/eWeapons
You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=Pz_iY-LQTZQ
eWeapons tabanca oyunları silah sesleri oyunu hakkında önerilerinizi ve izlenimlerini bize yazabilirsiniz.
E-mail üzerine bize ulaşın: eweapons@yandex.com
© 2022 eWeapons™
Silah simülatörü Silah sesleri uygulaması sadece eğlence amaçlıdır.

Neler yeni ?

* Hata düzeltmeleri: eSilahlarınızın %100'de çalışmasını sağlamak için birkaç küçük değişiklik* Yeni cihazlar için optimize edildi* Oyun boyutu optimize edildi


Hemen indir ( 52.68 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Silah simülatörü Silah sesleri ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.