Garena Free Fire MAX Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü

Garena Free Fire MAX Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Garena International I
Yayıncı Garena International I
Tür Aksiyon
Boyut mb
Versiyon 2.90.1
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi May 25, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.6 ( 95 ratings )
Price: $0
Hemen indir
1/5 - (4 votes)

Garena Free Fire MAX Apk İndir, Battle Royale tecrübesini ayrıcalıklı özellikler ile oynamana yarar. Özel Firelink teknolojisi ile donatılmış bu versiyonda, heyecan verici oyun modlarını diğer Free Fire oyuncuları ile tam performans oynayabilirsin. Ultra HD çözünürlük ve nefes kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrinin kapılarını arala. Pusu kur, keskin nişancı tüfeğin ile rakiplerini hakla, ve hayatta kal; Sadece tek bir amaç var: o da hayatta kalan son kişi olmak.

Free Fire, Savaşırken Tarzını Konuştur!


Garena Free Fire MAX Apk İndir

[Hızlı-geçen, derinlemesine oynanış]
50 oyuncu, terk edilmiş bir adaya paraşütle atlar fakat aralarından sadece bir kişi adayı terk edebilir. 10 dakika boyunca, oyuncular teçhizat ve hayatta kalmalarına yardım edecek silahları toplamaya çalışır ve bu uğurda yoluna çıkan tüm rakipleri elemeye çalışır. Saklan, yağmala, savaş ve hayatta kal – yenilenmiş ve geliştirilmiş grafikler ile, oyuncular başlangıçtan sona kadar zengince geliştirilmiş bir Battle Royale tecrübesi yaşar.

[Aynı Oyun, İyileştirilmiş Tecrübe]
Ultra HD çözünürlük, nefes kesn efektler ve gerçekçi animasyonlar ile, Garena Free Fire MAX Apk İndir tecrübesi grafik ayarlarını yükseltir ve mobilde bulabileceğin en iyi hayatta kalma tecrübesini sunar.

[4-kişilik takım, oyun-içi sesli sohbet ile]
4 kişiye kadar bir takım oluştur ve takımınla oyunun başından itibaren kesintisiz sesli sohbet ile iletişimde kal. Takımını zafer yolunda emin adımlarla ilerlet ve hayatta kalan son takım olma şerefine ulaş!

[Firelink Teknolojisi]
Firelink ile beraber, farklı bir yol izlemeden mevcut Free Fire hesabına giriş yapabilir ve Free Fire MAX tecrübesini doruklarına kadar yaşayabilirsin. İlerlemen ve kazandığın eşyalar, iki uygulamada da gerçek zamanlı olarak kayıt altında olur. Tüm oyun modlarını, Free Fire veya Garena Free Fire MAX Apk kullanıcı farkı gözetmeden her oyuncu ile oynayabilirsin.

Gizlilik Sözleşmesi: https://sso.garena.com/html/pp_en.html
Kullanım Koşulları: https://sso.garena.com/html/tos_en.html

[Bize Ulaş]
Müşteri Desteği: https://ffdestek.zendesk.com/hc/tr

Neler yeni ?

1. Ekip Çarpışması 13. Sezon - 26 Mayıs 12:00'de başlıyor.2. Derece sistemi güncellemesi: yeni arayüz ve daha fazla ödül.3. Battle Royale modu iyileştirmesi.4. Karakter yetenek düzenlemesi: Wolfrahh5. Yeni silah: M246. Yükleme paketi boyutu küçültüldü.


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
1/5 - (4 votes)

Daha fazlaGarena International I

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.