Hill Climb Racing Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm

Hill Climb Racing Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Fingersoft
Yayıncı Fingersoft
Tür Yarış
Boyut 12mb
Versiyon 1.54.2
Total installs 500,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 12, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
4.4 ( 109 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Hill Climb Racing Apk İndir Oyunun doğası hızdan ziyade teknik faktörlere odaklandığında, Hill Climb Racing Apk oyunculara yeni oyun deneyimleri getirecek. Grafikleri veya seviye tasarımı basit olsa da, fizik sistemi oyuncuların heyecanını uyandırmak için gerçekçiliğin en önemli ve zirvesidir. Etkileyici olan şey, oyunun yeni seviye güncellemelerinin anlık ve zengin olması, her ek zorlukta içeriği veya farklı seviyeleri her zaman çeşitlendirmesidir.

Platform yarış mekaniği ve stili uzun süredir var olmasına rağmen, Hill Climb Racing, oyuncular doğrudan oyundan keyif aldığında hala ayrı bir güzellik ve çekicilik yayıyor. Kontroller, seviye tasarımı ve her aracın sunduğu zorluk veya karmaşıklık gibi içindeki her şey hassas ve derinlemesine. Sayısız tehlikeli tepeyi ve daha fazlasını geçerken oyunculara en gerçekçi sürüş deneyimini sunmayı vaat ediyorlar.

Hill Climb Racing Apk İndir

Oyundaki fizik, her karede herhangi bir içerik veya araç hareketinin gerçekçi olması için tamamen uygulanmış ve ayrıntılarla dolu. Sadece bu değil, herkesin kontrol stili üzerinde büyük bir etkisi vardır ve oyuncuların seviyeyi tamamlamak için birçok açıdan hızı mükemmel bir şekilde dengelemesini sağlar. Oyuncu çok fazla hızlanırsa, kuvvet aracın devrilmesine ve dönmesinin uzun zaman almasına neden olarak her şeyi zorlaştırabilir veya başarısızlığa uğratabilir.

Oyuncular dik yokuşlardan geçerken ve hızı harika bir etki için kullanırken, etkileyici ve sanatsal akrobasi hareketleri yapabilirler. Teknikler havada farklı olsa da, puanları büyük olur, bu nedenle oyuncunun seviye kurslarını tamamladıkça performansını değerlendirir. Oyuncular seviye atladıkça, Hill Climb Racing Apk İndir, kombinasyonlarla yaratıcı ve kusursuz bir şekilde birleştirmek için birçok yeni akrobasi tekniğinin kilidini açacak.

Orijinal klasik Hill Climb Racing’i oynayın! Bu fizik temelli sürüş oyununda yokuş yukarı yarışın!

Geleceği parlak yokuş yarışçısı Newton Bill ile tanışın. Daha önce hiç kimsenin gitmediği yerlere kendisini sürükleyecek bir yolculuğa çıkmak üzere. Kıyamet’ten Nükleer Tesis’e kadar her yer Bill için bir yarış parkurudur. Bir miktar fizik kanunlarına bağlı olarak Bill, Ay’a kadar en yüksek tepeleri fethetmeden pes etmeyecek!

Pek çok farklı araçla tepe tırmanışları gerektiren eşsiz ortamlardaki mücadelelerle yüzleşin. Tehlikeli manevralardan bonuslar kazanın, arabanızı yükseltmek için para toplayın ve en uzak mesafelere ulaşın. Yalnız dikkatli olun! Bill’in tıknaz boynu, çocukluğundaki kadar esnek değil ve eski yakıt deposu benzini kolayca tüketecektir.

Özellikler:
• ⚡ Çevrimdışı Oynayın – Ne zaman ve nerede isterseniz oynayın!
• 🚗 Araçlar – 29’dan fazla aracın kilidini açın ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçin
• 🔧 Yükseltin – Araçlarınızın motorlarını, süspansiyonlarını, lastiklerini ve dört çekerlerini geliştirin
• ⛰️ Sürün – Tam anlamıyla sonsuza dek süren 28’den fazla aşama
• 👍 En İyi Durumda – Hem yüksek hem düşük çözünürlüklü cihazlarda en iyi şekilde oynanır
• 🛠 Garaj modu – Özel parçalarla hayalinizdeki aracı inşa edip sürün!

Araçlar: Hill Climber, motokros bisikleti, dev kamyon, traktör, hippi karavanı, tek tekerli, arazi aracı, turist otobüsü, yarış arabası, polis arabası, ambulans, itfaiye arabası, kar gezgini, süper arazi ve çok daha fazlası!

Hill Climb Racing Apk İndir oynaması ücretsizdir ama tercihe bağlı oyun içi satın alımlar mevcuttur.

Geri bildirimlerinizi sürekli okuduğumuzu; yeni araçlar, seviyeler, özellikler oluşturmak ve elbette bulduğunuz sorunları düzeltmek için yoğun çalıştığımızı unutmayınız. Bu nedenle oyunda karşılaştığınız her türlü sorunu ve neleri sevip sevmediğinizi cihaz markanız ve modelinizle beraber support@fingersoft.com e-posta adresine bildirirseniz çok minnettar kalırız.

Bizi Takip Edin:
* Facebook: https://www.facebook.com/Fingersoft
* Twitter: https://twitter.com/HCR_Official_
* Website: https://www.fingersoft.com
* Instagram: https://www.instagram.com/hillclimbracing_official
* Discord: https://discord.com/invite/fingersoft
* TikTok: https://www.tiktok.com/@hillclimbracing_game

Kullanım Koşulları: https://fingersoft.com/eula-web/
Gizlilik Politikası: https://fingersoft.com/privacy-policy/

Hill Climb Racing, Fingersoft Ltd.’nin tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Neler yeni ?

- Yeni Seviye: Aksiyon kahramanıBill'in kendi aksiyon filmini çekmesinin zamanı geldi. Yeni Aksiyon Kahramanı seviyesindeki maceralarına katıl.- Görünüm sistemiAracını tarzına göre özelleştir.- Geliştirilmiş günlük görevlerOyuncuların keyif alacağı yeni günlük içerik. Ayrıca bu yeni şık görünümlerin kilidini açmak için yeni para birimi “Boya Kovaları” kazan.


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.