House Designer : Fix & Flip

House Designer : Fix & Flip
Uygulama Adı House Designer : Fix & Flip House Designer : Fix & Flip is the most famous version in the House Designer : Fix & Flip series of publisher Karate Goose Studio
Yayıncı Karate Goose Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 18
Versiyon 1.108
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 19, 2022
MOD Bilgisi Tüm Evlerin Kilidi Açık
Android Android Macera Oyunları
4.1 ( 833 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Sınırsız Para
Rate this post

House Designer Fix & Flip MOD APK indir, oyuncuların birden fazla evi farklı problemlerle temizleyebilecekleri temizlik temalı bir oyundur. Kendinize ait olacak ve sahip olduğunuz parayla dilediğiniz gibi yenileyeceksiniz. Aynı zamanda daha fazla eşya satın almak için para kazanmanız da gerekiyor ve tamamlamanız için çeşitli işler sizi bekliyor. Böylece bu oyunun sunduğu eğlenceyi keşfetmek için zaman ayıracaksınız. House Designer apk indir deneyimlediğiniz ana oyun, bir evi tamamen kendiniz temizlemeniz ve onu daha etkileyici hale getirmek için gerekli unsurları eklemenizdir.

Aynı zamanda oyunda birçok farklı yer bulacaksınız ve oyun tarzınız evi temizleme ve yenileme etrafında birçok etkinliğe bölünmüş durumda. Bu nedenle, oyuncular bu oyunun verdiği gereksinimleri yerine getirmek için zaman alacaktır. Karakterinizi birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve karakterin aktivitelerini manuel olarak kontrol edebileceksiniz. Çevredeki öğeleri gözlemlerken ve belirli parçalarla etkileşimde bulunurken kolaylık sağlamak için dönüşünüzü değiştirebilirsiniz.

Spesifik olarak, ekranda bir nokta bulacaksınız ve onu bir nesneye işaret ettiğinizde ve bir etkileşim gerçekleştirdiğinizde, işlemin tamamlanması için birkaç dakika beklemeniz gerekiyor ve çöp gibi bir nesne kaybolacak. House Designer hileli apk indir  başlattığınızda kendinize bir ev bulacak ve özgürce içine taşınacaksınız. Temizleme aracını elinizde tutup tutmadığınızı veya bazı nesnelerle etkileşime girip girmediğinizi görebileceksiniz ve bunları doğru şekilde temizleyebileceksiniz. Gerçek hayattaki temizlemeye benzer şekilde, bazı lekeler veya çöpler yalnızca ilgili bir aletle işlenebilir. Böylece bunları otomatik olarak temizleyebilir veya işlemi hızlandırmak için parayı kullanabilirsiniz.

House Designer Fix & Flip MOD APK indir
House Designer Fix & Flip MOD APK indir

House Designer Fix & Flip MOD APK İndir

House Designer apk Oyna: Bugün Düzelt ve Çevir – tüm ev tasarımı fantezilerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz eğlenceli bir simülatör oyunu. Ev paletini rolü konusunda kendinizi deneyin.

House Designer Fix & Flip MOD APK indir bir ev satın alabilir ve ev tasarımı ile deneyler yapabilir ve yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Ev mobilyaları, yataklar, sandalyeler, masalar, banyo ve mutfak mobilyaları, boyama ve diğer dekor eşyaları gibi birçok seçenek bulunmaktadır.
Becerilerinizi geliştirin ve bir iç mimar olarak inanılmaz yeteneklerinizi parlatın.

House Designer mod apk indir kendinizi bir Bahçe tasarımcısı olarak bulabilirsiniz.
Bahçenizdeki yerleştirilmiş dekor eşyalarının ve mobilyaların konforu ile birlikte bahçenizde uyum ve güzellik yaratın.
Çim biçme makinesi ve tırmık kullanarak çiminize özen gösterin.
Bahçenize çiçek ekin ve egzotik bitkilerle bahçe yataklarını koyun.
Bir pergola yerleştirin, içine rahat sandalyeler yerleştirin veya havuzun etrafına fayans döşeyin ve şezlongları yerleştirin. Her şey sana bağlı. Tüm bahçeyi hayal gücünüze göre planlayın.
Arka bahçe tasarımı bahçenizi rahat, güzel ve en önemlisi özgün ve benzersiz kılabilir.
Yıkılmış evler alın, tamir edin ve tasarımlarını yükseltin. Onlara ikinci bir hayat ver ve onların içinde yaşa Evde saygısız bir servet kazanın.
Evleri ve diğer ilginç yerleri temizleme ve tasarlama görevlerini yerine getirin

House Designer İndir: Düzeltin ve çevirin ve en iyi ev paletini ve ilçenin tasarımcısı olun!

Stüdyomuzun e-postasını sorununuz hakkında her zaman yazabilirsiniz ve başvurunuzu kesinlikle dikkate alacağız.
İletişim için posta: karategoosestudio@gmail.com

Neler yeni ?

Bu güncellemede, yeni banyo öğelerini yeniden tasarladık ve ekledik. Lavabolardaki muslukları değiştirme ve içindeki suyu açma özelliği eklendi. Bilinen hatalar düzeltildi.


Hemen indir (18)

Artık indirmeye hazırsınız House Designer : Fix & Flip ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.