Hunter Assassin 2 Apk İndir – Sınırsız Elmas Güncel Sürüm

Hunter Assassin 2 Apk İndir – Sınırsız Elmas Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Ruby Game Studio
Yayıncı Ruby Game Studio
Tür Aksiyon
Boyut 13mb
Versiyon 1.085.01
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 13, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Elmas
Android Android Aksiyon
4.1 ( 426 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Hunter Assassin 2 Apk İndir, kurgusal karakterler arasındaki güç savaşlarıyla bitmek bilmiyor. Bir oyundaki her oyuncu, temsili bir karakter seçebilecek ve hayatta kalmak ve düşmanları yok etmek için çevik hareketleri birleştiren hareketleri kullanabilecek. Uygun bir strateji geliştirmek ve plana göre yürütmek gerekir.

Oyunun arena moduna entegre edilen yeni unsuruna ve deneyimi daha da eğlenceli hale getirmeyi vaat eden iyileştirmelere hoş geldiniz! Ortam ne olursa olsun, Hunter Assassin 2 Apk , aynı seviyedeki oyunculara karşı keşif içeren zorluklara ev sahipliği yapacak. Yeni bir oyuncunun, suikastçının engellerle birleşen karanlık ortamdaki faaliyetlerine alışması zor olacaktır. Ancak, bunları yolculuğunuz için nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, bu da bir avantajdır.

Hunter Assassin 2 Apk İndir

Engellerin arkasına saklanın ve aniden karmaşık durumlar yaratabilecek gibi görünün. Rakip Hunter Assassin 2 İndir ortadan kaldırırken, her av ve tarama, düşen öğeler arasından ihtiyacınız olan öğeyi almanıza ve seçmenize izin verirse daha ilginç. Hepsinin şu anda sahip olduğunuz gücü veya silahı geliştirmek için kullanılabilecek bir değeri var. Yeni arkadaşlarla tanışın, arkadaşlar edinin veya birbirinizle yüzleşin, mekanın giderek küçüldüğü son dakikaya geçin.

Hunter Assassin 2 Apk İndir verilen ödüller, mağazada satılan eşyaların satın alınmasına da katkıda bulunuyor. Fonksiyonel gıdalar, silahlar gibi birçok çeşidi ve kostüm, şapka, sırt çantası gibi diğer ekipmanlar bulunmaktadır. Silahlara gelince, küçük parçaları değiştirerek ve onları madeni paralarla veya her gün topladığınız şeylerle yükselterek yenileyebilirsiniz. Kıyafetlerini değiştir ve en uygununu bul. Bir saldırı seli durumunda kuşatmadan çıkmak için daha akıllı bir stratejiyle başlayın. El fenerinden gelen ışıktan kaçının; karanlık engeller görevi yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

2020’nin dünyanın en çok indirilen beşinci oyununun merakla beklenen, aksiyon dolu devamı!

Düşmanlarınızı yenmek için gölgeleri ve çevrenizi kullanmak üzere eğitilmiş bir suikastçısınız. Elenen her hedef değerli eşyalar düşürür. Yeni silahların ve kahramanların kilidini açmak ve yükseltmek için bunları kullanın.

Düşmanlarınız tarafından köşeye sıkıştırılmaktan nasıl kaçınacağınız konusunda stratejik kararlar alın ve el fenerlerinden kaçmak için hızla hareket edin.

Ama patronları yenebilir misin?Hunter Assassin 2 Apk İndir

Neler yeni ?

- Dengeleme ayarlamaları- Hata düzeltmeleri


Hemen indir (13mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.