Imposter 3D Apk İndir – Güncel Full

Imposter 3D Apk İndir – Güncel Full
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Snow Bat
Yayıncı Snow Bat
Tür Aksiyon
Boyut 70.66 MB
Versiyon 8.1.1
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi NİSAN 17, 2022
MOD Bilgisi aptal düşman
Android Android Aksiyon
4.4 ( 785 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Imposter 3D Apk İndir Görünüşe göre ekipler bu uzay fethinde yollarını kaybediyor. Imposter 3D APK, takım arkadaşlarınızı kurtarma görevinde birkaç astronotla birlikte yer alırken sorumluluğu size verecek. Bu oyun, oyuncuları kapsamlı keşiflere çekmek için her zaman heyecan verici ve dramatik şeyler getirir. Siz ve bir arkadaşınız, mücadeleyi en ustaca tamamlamak için yönü net bir şekilde belirlemeli ve acil duyuruları takip etmelisiniz.

Yönü belirlemek için en kademeli kimlik adreslerini tespit etmek için şimdi en çok yapmamız gerekiyor. Bu çok zaman alıcı ve verimsiz olacak olsa da, şu anda da gereklidir. Oyuncuların, kendi takım arkadaşlarını kurtarmak için geniş bir olaylar zincirinde özetleyebilecekleri şeyleri kullanmaları gerekir. En akıllı çözümleri bulmak için tüm arkadaşlarınızla koordineli olmanız gerekir. Imposter 3D Apk İndir, tüm bu durumlarda her zaman yanınızda olacak.

Imposter 3D Apk İndir

Her zaman arkadaşlarınıza dikkat etmek için şu anda dikkat etmeniz gerekiyor ve olağandışı belirtileri olan herkes uzak durmalıdır. Grubunuzun tüm verilerini almak isteyen bir yabancı var, bu yüzden dikkatli olun ve bunları zamanında tespit edin. Uzay geminizdeki tüm verileri alıp tamamen kaçmadan önce o yabancıyı yok etmeniz gerekiyor. Zorluklar Imposter 3D Apk İndir doğrudan verilecek ve en kolay yolu belirlemeniz gerekiyor. Oyunun meydan okuması, önemli bilgileri almanıza yardımcı olacak önemli bir kilometre taşı olacaktır. Bu bilgi şu anda grubunuz için çok önemli çünkü kayıp mürettebatınızla ilgili.

Görünürse iletişim kurmak için yakındaki ekiple de koordine olmanız gerekir. Kontrol sisteminizde biraz sorun var ve önemli kayıpları önlemek için hızlı bir şekilde onarılması gerekiyor. Birlikte, benzersiz vakaların çıkarılabileceği belirli örnekler ve bilgiler sağlıyoruz. Esas olarak, astronotların tüm hareketlerini de gözlemlemeniz ve gerektiğinde onları kovmanız gerekir. Sizi parçalara ayırabilir ve bir bütün olarak yutabilirler, bu nedenle tüm kardeşlerle koordinasyon çok önemlidir. Tüm mini astronotları tek oyunculu veya çevrimiçi olarak kaydedin.

Oyunda 4 oyun modu var!
Mafya – 10 oyuncuya kadar, bu oyuncular arasında diğer oyunculara benzeyen bir taklitçi var. Ama her an bir taklitçiye dönüşebilir ve diğer oyuncuları yakalayabilir! Sahtekarın kim olduğunu belirlemek için bir oy kullanın ve onu kovun. Dikkatli olun ve tüm bebekleri toplayın.
PvE – bilgisayar tarafından kontrol edilen bir taklitçiye karşı arkadaşlarınızla oynayın.
PvE – sahtekarlara karşı uzay adamları, oyuncular sahtekar için oynar.
Zombie – Infestation modu, sahtekar tarafından yakalanan herkes aynı zamanda bir sahtekar olur.

Tamamen farklı üç harita:
Uzay İstasyonu 12″ Korkunç bir şey oldu, tüm ekip üyeleri kayıp, ancak küçük olanlar kaldı! Hepsini kurtarmanız gerekiyor, ancak istasyondaki ekip üyesi ve mini astronotlara ek olarak bir sahtekar var… Ondan sakının çünkü o aramızda!

Astronotlar ve mini astronotlar dışında kimsenin kalmadığı Gelios bilim istasyonu. Sahtekar Krisper istasyonda göründü. Kum ve lavlarla kaplı bir gezegende bulunan istasyondaki tüm mini astronotları kurtarın.

Garip şeylerin olduğu IMP-13 gezegeni, [sınıflandırılmış] yaratıkların ana gezegenidir, astronotlar [sınıflandırılmış] ve benim [sınıflandırılmış] keşfetmek için buraya geldiler.

Korkunç bir oyun, ama heyecan verici ve ilginç, dikkatli oynayın!

Oynanış:

– Tek oyuncu.
– 10 oyuncuya kadar çok oyunculu oynama yeteneği!
– Mafya modunda bir taklitçiye dönüş
– Çevrimiçi PvP ve Zombie modlarında bir Imposter olarak oynayabilirsiniz!
– Sahtekarı uzak tutmak için PvP, PvE ve Zombi Modunda tuzakları kullanın
– Tehlike durumunda havalandırmada saklanabilirsiniz!
– Skrimmer’ları kapatma yeteneği
– Sahtekar için el feneri avlama modu
– Bir el feneriniz var, karanlıkta korkutucu istasyonda görmenize yardımcı olacak.
– Kapılar paslanmış, dikkatlice açın, sahtekarı kışkırtabilir.
– İyi ki her mürettebat üyesi bir sensör takıyor, bu yüzden istasyondaki bazı monitörlerde haritadaki sahtekarı görebiliyorum.

Tüm küçük mürettebat üyelerini kurtarmamız gerekiyor, hiçbir şey için suçlanamazlar!

Aramızdaki sahtekar havalandırma deliklerinden geçebilir, umarım onunla tesadüfen karşılaşmam…

Neler yeni ?

Paskalya etkinliği! Paskalya yumurtalarını çevrimiçi arayın ve ödüller kazanın. Ayrıca bu güncellemede mafya modunda Gelios haritası eklendi, artık tek oyunculu ve çevrimiçi oyunda 5'e kadar sahte bot ve hayaletler için sohbet eklendi.


Hemen indir ( 70.66 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.