Indian Train Simulator

Indian Train Simulator
Uygulama Adı Indian Train Simulator Indian Train Simulator is the most famous version in the Indian Train Simulator series of publisher Highbrow Interactive
Yayıncı Highbrow Interactive
Tür Simulation
Boyut 187.93 MB
Versiyon 2022.3.2
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-01
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simulation
4,4 ( 306 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Indian Train Simulator Apk İndir ile tanışın. Demiryolu simülasyonu tarihinde ilk kez Highbrow Interactive size bir loko pilotunun hayatını yaşama şansı veriyor. Bu aksiyon dolu hikaye deneyiminde Hint Demiryolları ile kariyerine başlarken ilk sezonda çaylak Asistan Loco Pilot Karthik Kumar rolünü üstlenin.

Hikaye Moduna ek olarak, 20’den fazla Mücadele arasından oynayın. seviyeleri.

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Özel Modu deneyin ve sonsuz olanaklarla kendi seyahatinizi yaratın.

Indian Train Simulator Apk İndir

32 Mevcut istasyon arasından seçim yapın: Chennai – Bengaluru – Mumbai – Vadodara – Yeni Delhi – Agra – Kalküta – Solapur – Anantpur – Pune – Borivali – Valsad – Surat – Bharuch – Anand – Ahmedabad – Godhra – Dahod – Ratlam – Kota – Sawai Madhopur – Jaipur – Mathura – Palwal – Hazrat Nizamuddin – Vijayawada – Tata Nagar – Howrah – Vishakapatnam – Cuttack – Asansol

18’den birini seçin Mevcut lokomotifler: WAP4, WAP7, WDG-3A, WAP5, WAG7, WAG9, WDP4, WDG4, WAG7 (Tiger Face), WAM4, WCAM-3,

Bir düzineden fazla ekspres tasarım: Shatabdi, Rajdhani, Garib Rath, Gatiman, Duronto, Double-Decker, Deccan Odyssey, Mahamana, Tejas Express, Palace on Wheels ve birçok Goods vagonu.

Hint tren simülatörü, Hindistan’ın en iyi tren simülatörüdür. Teknik gücüne, özelliklerine, ayrıntılara Indian Train Simulator Apk İndir gösterdiği özene, özgünlüğe ve bir Hint lokomotifine pilotluk yapmanın saf keyfine eşdeğer hiçbir şey yoktur.

1 crore ömür boyu kurulum ve güçlü bir kalıp ile -Hard hayran topluluğu, Indian Train Simulator sınırsız para hileli aynı zamanda Hindistan’ın en sevilen tren simülatörüdür.

Mega-başarılı “Euro Train Simulator”un yaratıcıları Highbrow Interactive’in ahırından. Hint Tren Simülatörü, Hint trenlerinin hayranları için yapılmış ve yapılmıştır. Demiryollarımızın inanılmaz başarılarına ve efsanevi becerilerine olan sevgimiz, bu oyunun Hint trenlerini özel kılan her yönü ne kadar kapsamlı bir şekilde kapsadığını gösteriyor.

Indian Train Simulator Apk en sevilen özellikleri:
Parça Değiştirme , Birinci Sınıf Sinyal Sistemi, Bağlantı / Dekuplaj, Çift Yön, Loco Hood Yan seçimi, 25’ten fazla kamera açısı, Çarpıcı ekran görüntüleri almak için Fotoğraf Modu, Her lokomotif için zengin ayrıntılı sürücü kabinleri, Korna ve hareket için sesler, Otantik Yolcu vagonları, Dinamik Zaman ve Hava Durumu, Akıllı Yapay Zeka trenleri, Kontrol Edilebilir Kapılar.

Indian Train Simulator hileli Apk derecelendirin ve eşit derecede harika diğer oyunlarımızı deneyin.

Resmi Facebook sayfamıza katılın: https://www.facebook .com/HighbrowInteractive

Neler yeni ?Hemen indir (187.93 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Indian Train Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.