KineMaster Pro Apk İndir – Güncel Sürüm

KineMaster Pro Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher KineMaster Corporation
Yayıncı KineMaster Corporation
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 14mb
Versiyon 5.2.10.23400.GP
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Ocak 14, 2022
MOD Bilgisi Profesyonel GP Premium
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
4.4 ( 497 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

KineMaster Pro Apk İndir, video düzenlemenizde size binlerce mükemmel hususiyet sunar. Birçok zeki ve uygar araçla sizin için benzersiz renklere haiz harika bir video tasarladı ve oluşturdu. Yeni şeyleri seven ve videolarınızı daha harika hale getirmek için her vakit kurmak, süslemek, regüle etmek isteyen biriyseniz, telefonunuzda yada tabletinizde olması ihtiyaç duyulan bir uygulamadır.

KineMaster Pro Apk ile kullanıcılar en müsait ve memnun olduklarını düşündükleri videoları özgürce ve özgürce kırpabilir ve ek olarak tam videoyu kurmak için bu tarz şeyleri tevhit hakkına da sahipsiniz. Bu kırpma aracı yardımıyla oldukca vakit ve emekten tutum ettiniz. Ayrı videoları bağlayabilir ve sıralayabilir ve size tamamen yeni ve benzersiz bir video vererek birleşik bir tüm haline gelebilirsiniz.


KineMaster Pro Apk İndir

Güzel bir video kurmak ve insanların dikkatini çekmek için onu yenilemeniz, süslemeniz ve renk eklemeniz gerekir. KineMaster Pro Apk İndir olduğunda, en huzurlu halde düzen hakkınız vardır. Komik anlamış olur eklemek için tatbik tarafınca sağlanan süper sempatik çıkartmaları kullanabilir, videoyu görkemli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, uygar efektler de kullanırsanız destek verir ve bütün videonun rengini değiştirebilir.

Lütfen videonuz için en ergonomik etkiyi seçin. Ayrıca, altyazı eklemek yada hikayeler bahsetmek istiyorsanız, içerisine metin de ekleyebilirsiniz. KineMaster Pro İndir, telefonunuzda, tabletinizde veya Chroombook’unuzda video düzenlemeyi eğlenceli hale getirir! KineMaster, çok sayıda güçlü araç, indirilebilir eklenti ve çok daha fazlasıyla video düzenlemeyi kolaylaştırır:

• Projeleri Al menüsünden projeleri indirin ve yeniden düzenleyin (YENİ!)
• Proje dosyalarını içe ve dışa aktarın (YENİ!)
• Videolarınızı kesmek, birleştirmek ve kırpmak için araçlar
• Videoları, resimleri, çıkartmaları, özel efektleri, metinleri ve daha fazlasını birleştirin ve düzenleyin
• Müzik, seslendirme, ses efektleri ve ses değiştiriciler ekleyin
KineMaster Pro Apk İndir Eklenti Mağazası’nda 2.500’den fazla indirilebilir geçiş, efekt, video ve resim, çıkartma, yazı tipi ve animasyon
• Ters çevirerek, hızlandırarak, ağır çekim ekleyerek ve karıştırma modları uygulayarak harika görsel efektler oluşturun
• Videonuzu öne çıkarmak için renk filtreleri ve ayarlamaları kullanın
• Videoları ve görüntüleri düzeltmek ve geliştirmek için renk ayarlama araçları
• Etkileyici ses için EQ ön ayarları, ducking ve üç boyutlu ses için otomatik ses düzeyi
• Katmanlara hareket eklemek için ana kare animasyon aracı
• Videonuzu 4K 2160p 30FPS’de kaydedin
• YouTube, TikTok, Facebook Akışı ve Hikayeler, Instagram Akışı, Makaralar, Hikayeler ve daha fazlası üzerinde paylaşın!

• Daha pek çok özellik, seçenek ve ayar!

KineMaster’ın kullanımı tamamen ücretsizdir, ancak bir KineMaster Premium aboneliğiyle daha da fazlasının kilidini açabilirsiniz! Abonelik, KineMaster filigranını kaldırır ve reklamsız bir deneyim sunar. Ana ekrandaki taç düğmesine dokunarak daha fazlasını öğrenin.

İçerik oluşturucuların YouTube, TikTok ve Instagram için neden KineMaster’ı sevdiğini ve gazetecilerin, eğitimcilerin, pazarlamacıların ve vloggerların nasıl profesyonelce kullandığını keşfedin! Kendi harika videolarınızı düzenlemek ve paylaşmak için KineMaster’ı indirin!

Google Play’de iptal etmediğiniz sürece KineMaster Premium abonelikleri otomatik olarak yenilenir.

Daha fazla bilgi için lütfen KineMaster ana ekranındaki SSS düğmesine dokunun. Aradığınız çözümü bulamazsanız, herhangi bir SSS makalesinin altındaki E-posta Desteği düğmesine dokunarak KineMaster ile iletişime geçin.

Neler yeni ?

Özellik Güncellemeleri:1. Asset Mağazası genelinde kategori bazlı arama desteği2. Ses Kütüphanesi'nde arama desteği3. Özel yazı tiplerini yükleme ve yeni eklenen metinlere kullanılan yazı tiplerine ekleme desteği4. Renk düzenlemelerini sıfırlama desteği5. İçe aktarılan videoları daha düşük bir çözünürlüğe dönüştürme desteğiKullanıcı Deneyimi ve Arayüzü Değişiklikleri:1. Değiştir butonu Seçenekler menüsündeki panele taşındı.


Hemen indir (14mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.