Let’s Survive Apk İndir – Full Güncel

Let’s Survive Apk İndir – Full Güncel
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher TREASTONE LTD
Yayıncı TREASTONE LTD
Tür Simülasyon
Boyut 6mb
Versiyon 1.1.0
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 6, 2022
Android Android Simülasyon
4.2 ( 697 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Let’s Survive Apk İndir, kül, korku, zombiler, mutantlar ve haydutlarla dolu yeni çevrimdışı hayatta kalma oyunudur. Sadece en güçlü ve en zinde kişinin hayatta kaldığı bir nişancı, hayatta kalma, inşa etme, işçilik ve aksiyon dünyası.

Zombi istilası sırasında tek kişi olarak göründüğünüzde, ana kuralınız hayatta kalmak için kaldı. Kaynakları ve eşyaları arayın, çeşitli silahlar yapın. Barınağınızı güçlendirin ve zombi ve patronların saldırılarını kaldırın. Sağlığınızı, susuzluğunuzu, açlığınızı ve hastalık seviyenizi izleyin. Görevleri tamamlayın ve hayatta kalma fraksiyonlarına katılın.


Let’s Survive Apk İndir

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ RPG Hayatta Kalma Oyunu Özellikleri ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

~~~ Ne pahasına olursa olsun yaşamak ~~~
Trajediden sonra hayatta kalmak kolay bir iş değil. Bir RPG hayatta kalma oyunu simülatörü, sürekli bir arama ve öğe ve kaynakların toplanması ve karakterin yaşamı (açlık, susuzluk, sağlık, radyasyon seviyeleri) göstergelerinin sürekli izlenmesidir. Karakterinizin uzun süre aç ve hasta olmasına izin vermeyin! Dahası, kıyamet sonrası hayatta kalma, arama yaparken zombiler tarafından ısırılma tehlikesidir, bu yüzden yanınıza faydalı eşyalar arayan silahlarınızı ve evcil hayvanınızı almayı unutmayın yoksa cehennem gibi kana susamış yaratıkların dişlerinde ölürsünüz.

~~~ Üretmek ve temel bina ~~~
Zombi kıyametinin şafağında, hayatta kalan her kişinin kendi üssüne sahip olması gerekir güçlü duvarlar, zanaat menzilli ve yakın dövüş silahları ve düşmanlardan kurtarmak için çeşitli hayatta kalma öğeleri arayın. Karanlık günlerde güvende olmak için güvenli alan bir bölge oluşturun, ateşte yemek pişirin, sığınak, barikatlar ve tahkimatlar inşa edin ve mümkün olduğunca çok sayıda silah hazırlayın.

~~~ Macera görevlerini tamamlayın ve hikayenin üzerinden geçin ~~~
Zombi kıyamet hayatta kalma oyunlarını geçme sürecinde, hikayenin içine girebilecek ve size ek kaynaklar getirecek görevleri tamamlayabileceksiniz. Örneğin, belirli bir yerde bir gün beklemeniz gerekir (şartlı olarak Z, A, R, vb.).

~~~ Diğer hayatta kalanlarla sohbet edin ~~~
Kesirsiz bir hayatta kalma oyunu nedir? Yeni zombi simülatörümüz, katılabileceğiniz ve bonuslar alabileceğiniz farklı liglerden oluşan bir sisteme sahiptir. Kahrolsun yalnızlık! Birlikte hayatta kalmaya çalışın.

~~~ Patronlarla savaş ~~~
Güçlü patronların varlığıyla hayatta kalmak daha da karmaşık hale geliyor. Nadir ve zengin ganimetlerle teslimat almak istiyorsanız onları yok edin. Dikkat et, takipçi! Zombiler saldırmaya hazır! Let’s Survive Apk İndir maceraya ve acıya hazır olun.

~~~ Gizli mod ~~~
İşitme ve görme yetisini geliştirmiş ve her zaman sizi öldürmeye hazır, öldürülmemiş zombileri sessizce arayarak oynayın. Ya da zombi ayaklanmasını kırmak ve toprağı korkunç yaratıklardan temizlemek için sert davranın. Hayatta kalma kurallarına uyun ve kabusta hayatta kalın.

~~~ Sürüş araçları ~~~
Hayatta kalma oyunumuzda bir yerden bir yere daha hızlı dolaşmanıza yardımcı olacak arabaları, tekneleri ve diğer araçları edinin. Şehirdeki veya ormandaki zombileri ezin, daha hızlı hareket edin!

~~~ Günlük ödül ~~~
Her gün hayatta kalma simülatörümüzde çorak arazinin ortasındaki zombi ayaklanmasını kırın ve faydalı günlük ödüller kazanın. Size zombilere karşı gelişmiş savunma ve üs inşa etmek için kaynaklar sağlayacaklar. Let’s Survive Apk İndir

ÇOK YAKINDA:
~~~ Çok oyunculu mod (Arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu oynayın) ~~~
~~~ Tam teşekküllü inşaat ~~~
~~~ Yeni patronlar ~~~
~~~ Mutasyonlar ~~~ Let’s Survive Apk İndir
~~~ Günlük görevler ~~~
~~~ Yeni yerler (hastane, polis ofisi, okul, hapishane, fabrika) ve sırlar ~~~
~~~ Sığınak ~~~
~~~ Yeni etkinlikler ~~~

Ben kıyametten kurtulan son kişi benim! Bu benim şehrim. Ve Let’s Survive’da bunun için savaşacağım!

Neler yeni ?

Sabit kamyon tamiri


Hemen indir (6mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaTREASTONE LTD

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.