Lets Survive Zombi Kıyametinde

Lets Survive Zombi Kıyametinde
Uygulama Adı Lets Survive Zombi kıyametinde Lets Survive Zombi kıyametinde is the most famous version in the Lets Survive Zombi kıyametinde series of publisher TREASTONE LTD
Yayıncı TREASTONE LTD
Tür Simülasyon
Boyut 121.87 MB
Versiyon 1.0.1
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi mart 24, 2022
MOD Bilgisi Yeterli kaynak olmasa bile tezgahta ürün yapmaya zorlanmak
Android Android Simülasyon
4.1 ( 99 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Let’s Survive – Survival game Mod Apk Yakın dövüşler gerçekleşmeye başlıyor ve Let’s Survive apk indir, dövüşü icra etmek için tabanca kullanmanıza izin verecek. Zombi selleri hayattaki insanları boğuyor ve savaşlar gitgide daha çok patlak vermeye başlıyor. Ancak bu taşkınlar hayattaki insanoğlu tarafınca önlenecek ve sizlerin de çıkıp savaşmanız gerekiyor. Bu savaşın birçok ürkütücü yanı var ve ek olarak bu tuzaklarla yüzleşme kabiliyetini geliştirmen gerekiyor.

Oyuncular, zombilerle dolu duvarları aşmak ve savaşmak için ayağa kalkmak için yardımcı ekipmanı hazırlamalıdır. Bu oldukça cazibeli ve yaratıcı bir ölüm kalım oyunudur; oyuncuların bütün seviyelerini göstermeleri gerekir. Daha spesifik olarak, her yere dağılmış bütün zombilerle Let’s Survive – Survival game Mod Apk savaşmanız ve en büyük tuzaklarla savaşmanız gerekiyor. Oyun ek olarak oyunculara zombileri öldürme süresini kısaltmak için bir takım benzersiz yardımcı özelliği sunacak. O kana susamış zombiler size ve öteki köylülere saldırmaya başlar.


Let’s Survive – Survival game Mod Apk İndir

Zombi saldırıları sebebiyle ölenlerin sayısı bugün çok büyük ve hayal bile edilemez. Ancak oyuncuların da savaşlara hazır olmaları için etrafımızda tetikte olmaları gerekiyor. Bu ölüm kalım oyununda pek oldukça coşku verici şey var ve oyuncuların bilmesi için büyüleyici hikayeler azar azar ortaya çıkıyor. Saldırıyı gerçekleştirmek için ordu sistemlerini yönetebilecek bir komutan olarak görevlendiriliyorsunuz. Savaşlar sırasıyla açılıyor ve büyük sonuçlar da göreceksiniz. Let’s Survive – survival game apk indir, bu kuvvetli saldırıları bastırabilmeniz için çok istiyor şu sebeple bütün dünyanın hayatta kalmasına karar verebilecek olan herkesten oldukça sizsiniz.

Kanlı savaş, bütün potansiyelinize ulaşmanıza destek olmak için size daha çok motivasyon verecektir. Oyun, zombileri öldürmenize destek olacak muhtelif temel silahlar büyük silahlar sunar. Zombilerin gücü artıyor ve giderek daha korkulu hale geliyor, bu nedenle zaman içinde doğaçlama oluşturmaya hazır olun. Birliklerimiz için inisiyatif kurmak ve uzaktan saldırılar gerçekleştirmek için riskli yerleri seçmeniz destek olacaktır. Zombiler pasifse, kolayca yaralanırlar ve inat kabiliyetlerini kaybederler, böylece birliklerimizi her şeyi almaya ilerlemeye teşvik edebilirsiniz.

Let’s Survive, kül, korku, zombiler, mutantlar ve haydutlarla dolu yeni çevrimdışı hayatta kalma oyunudur. Sadece en güçlü ve en zinde kişinin hayatta kaldığı bir nişancı, hayatta kalma, inşa etme, işçilik ve aksiyon dünyası. Let’s Survive – Survival game Mod Apk

Zombi istilası sırasında tek kişi olarak göründüğünüzde, ana kuralınız hayatta kalmak için kaldı. Kaynakları ve eşyaları arayın, çeşitli silahlar yapın. Barınağınızı güçlendirin ve zombi ve patronların saldırılarını kaldırın. Sağlığınızı, susuzluğunuzu, açlığınızı ve hastalık seviyenizi izleyin. Görevleri tamamlayın ve hayatta kalma fraksiyonlarına katılın.

RPG Hayatta Kalma Oyunu Özellikleri

Ne pahasına olursa olsun yaşamak
Trajediden sonra hayatta kalmak kolay bir iş değil. Bir RPG hayatta kalma oyunu simülatörü, sürekli bir arama ve öğe ve kaynakların toplanması ve karakterin yaşamı (açlık, susuzluk, sağlık, radyasyon seviyeleri) göstergelerinin sürekli izlenmesidir. Karakterinizin uzun süre aç ve hasta olmasına izin vermeyin! Dahası, kıyamet sonrası hayatta kalma, arama yaparken zombiler tarafından ısırılma tehlikesidir, bu yüzden yanınıza faydalı eşyalar arayan silahlarınızı ve evcil hayvanınızı almayı unutmayın yoksa cehennem gibi kana susamış yaratıkların dişlerinde ölürsünüz.

Üretmek ve temel bina
Zombi kıyametinin şafağında, hayatta kalan her kişinin kendi üssüne sahip olması gerekir güçlü duvarlar, zanaat menzilli ve yakın dövüş silahları ve düşmanlardan kurtarmak için çeşitli hayatta kalma öğeleri arayın. Karanlık günlerde güvende olmak için güvenli alan bir bölge oluşturun, ateşte yemek pişirin, sığınak, barikatlar ve tahkimatlar inşa edin ve mümkün olduğunca çok sayıda silah hazırlayın. Let’s Survive – Survival game Mod Apk

Macera görevlerini tamamlayın ve hikayenin üzerinden geçin
Zombi kıyamet hayatta kalma oyunlarını geçme sürecinde, hikayenin içine girebilecek ve size ek kaynaklar getirecek görevleri tamamlayabileceksiniz. Örneğin, belirli bir yerde bir gün beklemeniz gerekir (şartlı olarak Z, A, R, vb.).

Diğer hayatta kalanlarla sohbet edin
Kesirsiz bir hayatta kalma oyunu nedir? Yeni zombi simülatörümüz, katılabileceğiniz ve bonuslar alabileceğiniz farklı liglerden oluşan bir sisteme sahiptir. Kahrolsun yalnızlık! Birlikte hayatta kalmaya çalışın.

Patronlarla savaş
Güçlü patronların varlığıyla hayatta kalmak daha da karmaşık hale geliyor. Nadir ve zengin ganimetlerle teslimat almak istiyorsanız onları yok edin. Dikkat et, takipçi! Zombiler saldırmaya hazır! Let’s Survive’de maceraya ve acıya hazır olun.

Gizli mod
İşitme ve görme yetisini geliştirmiş ve her zaman sizi öldürmeye hazır, öldürülmemiş zombileri sessizce arayarak oynayın. Ya da zombi ayaklanmasını kırmak ve toprağı korkunç yaratıklardan temizlemek için sert davranın. Hayatta kalma kurallarına uyun ve kabusta hayatta kalın.

Sürüş araçları
Hayatta kalma oyunumuzda bir yerden bir yere daha hızlı dolaşmanıza yardımcı olacak arabaları, tekneleri ve diğer araçları edinin. Şehirdeki veya ormandaki zombileri ezin, daha hızlı hareket edin!

Günlük ödül
Her gün hayatta kalma simülatörümüzde çorak arazinin ortasındaki zombi ayaklanmasını kırın ve faydalı günlük ödüller kazanın. Size zombilere karşı gelişmiş savunma ve üs inşa etmek için kaynaklar sağlayacaklar. Let’s Survive – Survival game Mod Apk

ÇOK YAKINDA:
Çok oyunculu mod (Arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu oynayın) ~~~
Tam teşekküllü inşaat
Yeni patronlar
Mutasyonlar
Günlük görevler
Yeni yerler (hastane, polis ofisi, okul, hapishane, fabrika) ve sırlar
Sığınak
Yeni etkinlikler

Ben kıyametten kurtulan son kişi benim! Bu benim şehrim. Ve Let’s Survive’da bunun için savaşacağım!

Neler yeni ?

Tamir takımlarının sabit işçiliğiHaritadaki hatalar düzeltildiDefibrilatör hatası düzeltildi


Hemen indir ( 121.87 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lets Survive Zombi kıyametinde ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaTREASTONE LTD

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.