Merge Honey

Merge Honey
Uygulama Adı Merge Honey Merge Honey is the most famous version in the Merge Honey series of publisher vfungame
Yayıncı vfungame
Tür Gündelik
Boyut 104.27 MB
Versiyon 1.4.0
Total installs 10,000
Güncelleme Tarihi Mart 28, 2022
MOD Bilgisi Azalmamak için yeterli elmas ve enerji kullanın.【Fark etme】:1, oyun sağ üst köşede dişli benzeri ayarlarda olabilir Dili Çince olarak değiştirmek için Dili tıklayın2, kart yüklüyse, oyunu yeniden yüklemek için lütfen ağı kırın.
Android Android Gündelik
4.0 ( 686 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Merge Gardens Apk İndir, bahçeyi onarmak ve dönüştürmek, ödüller için meyve toplamak, yırtıcı hayvanlara bakmak şeklinde tonlarca benzersiz bilhassa tasarlanmış bir bahçe oyunudur. Kendi bahçesinde eşleştirerek ve bulmacaları tamamlayarak sihirli ve mistik öğelerden oluşan bir dünya. Kendinizi bir çiftçiye dönüştürün ve bu terk edilmiş boş araziyi hayata geçirin. Lüks evinizin kapısında minik ve yönetilebilir bir arsa yaparak tadilatınıza başlayın. Yepyeni keşiflerle dolu geniş alanlar ile yeni alanlardaki sırların kilidini açmak ve ortaya çıkarmak için sisi temizleyin.

Bahçenizi arzu ettiğiniz şeklinde özelleştirin. Süslü yerine antikayı mı tercih edersin? Ya da bir ihtimal tarzınız gelenekselden daha modern? Harika bir yer inşa etmek için süslemeleri seçin! Bahçenizi canlandıran ödüller kazanmak için entresan bir bulmaca macerasında leziz elmaları, armutları, limonları ve üzümleri değiştirin ve eşleştirin. Hedeflerinizi parçalayın ve leziz gökkuşağı şelaleleriyle ödüllendirin! Arka arkaya üç yada daha çok meyveyi eşleştirerek hareketlerinizi zekice planlayın. Lezzetli meyveleri eşleştirerek sıkıntılı seviyeleri çözün ve geçin.

Merge Gardens Apk İndir

Her seviyeden sonrasında bahçenizi geliştirmek için esrarlı engeller ve egzotik yırtıcı ömür şeklinde eli bol ödülleri seçin. Bitkileri, ağaçları ve mahsulleri hasat etmenize ve bahçenizin ışıl ışıl ve çiçek açmasına destek olmak için Merge Gardens Apk İndir yırtıcı hayatı toplayın ve besleyin. Vahşi yaşamınızın büyümesini izleyin! Mülkünüzde yaşamak için ender yaratıkları birleştirin ve siz yokken toprağınızla ilgilenin. Daha şifalı efsaneler yaratmak için kuşlarınızı ve böceklerinizi yükseltin ve geliştirin. Sihirli kamışlar, pelüş barikatlar ve hatta tatlı altın bal çömlekleri şeklinde birçok güzel nesneyi, eşleşen öğeleri kazanın ve düzenleyin.

Güzel yada keyifli yumurta koleksiyonunu stoklayın ve bunlarla etkileşime geçin ve kıymetli efsanevi yaratıkları yumurtadan çıkarın; mağazadan daha çok ürün satın almak için mücevher, madeni para ve odun kazanın. Merge Gardens apk gelin, üç ölçüde yüzlerce sıkıntılı maçı ve hemen hemen süresiz özelleştirmeye haiz bulmacalarla dolu bir kamp yapbozunu tamamlamak için bulmaca çözme becerilerinizi kontrol edin. Yüzlerce eşyadan kaç kombinasyon yapabilirsiniz? Noktaları patlatmak, kaldırmak yada değişiklik yapmak ve daha da büyük kombinasyonlar kurmak için benzersiz güçlendiriciler edinin.

Emily’nin eski bir kamyonu var, onu dekore etmek ve tatlı satmaya başlamak istiyor. Ama gizemli bir şey keşfeder. Eski kamyonu yenilemesine, yeni bir görünüm tasarlamasına ve gizemli ipuçlarını çözmesine yardım edelim!
Tozla dolu birçok eski kutu var. Tozu kaydırmak, yeni eşyalar almak ve sırları bulmak için tatlıları birleştireceksin.

BİRLEŞME EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN
Madeni para kazanmak için kurabiyeler, kekler, şekerler gibi tatlıları birleştirin. Ardından kamyonu ve şehri tasarlamak için madeni paraları kullanın. Bu eğlence dolu. Birleşme sürecinden keyif alacaksınız.

KENDİNİZE GÖRE TASARIM
Merge Gardens indir tasarımın mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız. Yeteneklerinize tam bir oyun verebilirsiniz. Tatlıları birleştirerek farklı dekorasyonlar elde edin, kendi tarzınızı yaratın.

GİZEMLİ ŞEYLERİ KEŞFEDİN
Tozun içinde gizlenmiş birçok hikaye var. Tozu süpürmek için aynı tatlıları bulmanız ve onları yeni öğeyle birleştirmeniz gerekir. Gerçeği ortaya çıkaralım!

YENİ SAHNELERİN KİLİDİNİ AÇ
Gizemli karakterlerle tanışın ve farklı sahnelerde birleştirme oyunumuzun keyfini çıkarın. Her zaman heyecanlı hissedeceksiniz! Merge Gardens Apk İndir

Hadi başlayalım ve rahat bir atmosferde eğlenelim! Gizemli ipuçlarını bulun ve çözün!
Herhangi bir sorunuz mu var? Lütfen bizimle iletişime geçin: vfungame@gmail.com
Facebook hayran sayfasında bizi takip edin:
https://www.facebook.com/Merge-Honey-100491365900280


Hemen indir ( 104.27 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Honey ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.