Mergedom: Home Design

Mergedom: Home Design
Uygulama Adı Mergedom: Home Design Mergedom: Home Design is the most famous version in the Mergedom: Home Design series of publisher Bigger Games
Yayıncı Bigger Games
Tür Bulmaca
Boyut 116.64 MB
Versiyon 1.9.0
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 29, 2022
MOD Bilgisi Eksi olmadan yeterince enerji kullanın, yeterince altın onu azaltmaz.[Hatırlatma]: Kart yüklüyse, lütfen oyunu kırın.
Android Android Bulmaca
4.2 ( 675 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mergedom: Home Design Apk İndir, evinizin tasarımına ve dekorasyonuna hizmet edecek mobilyalar sağlar. Benzersiz tasarımlar arasından seçim yapın, eviniz için yaratıcı fikirler oluşturun ve dekorasyon periyodu üstünde tam kontrole haiz olun. Evinizi daha görkemli hale getirmek için onarın, yenileyin, dekore edin, tasarlayın. Bu oyunun hususi çekiciliği, sıkıntılı bulmacaları birleştirmesi ve evinizi tasarlamayı kolaylaştırmak için daha çok mobilyanın kilidini açmak için görevleri tamamlamanız gerektiğidir.

Basit oynanışla, birçok mucizevi hususiyet var. Bu oyun sizi harbiden cezbedecek; Oyunu Mergedom: Home Design Apk İndir arzu ettiğiniz vakit duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Mobilya mağazasında birçok yeni ve tertipli olarak güncellenen mamüller var ve beğendiğiniz ürünleri seçerek benzersiz tasarımlar meydana getirmeye katkıda bulunabilirsiniz. Bu yeni ve coşku verici bir tevhit oyunudur; Kendi evinizi tasarlamaktan daha iyi ne olabilir – bu mükemmel bir deneyim.


Mergedom: Home Design Apk İndir

Mimari ile alakalı düşünce sahibi olmak ve daha çok malumat edinmek isteyen sadece can sıkıntısından korkan bir iç tasavvur tutkunu musunuz? Bu oyun sizin için harika bir seçim olacak; Evinizin içini tasarlayabilir, özelleştirebilir, onarabilir, seçebilir ve dekorasyon mergedom apk periyodu üstünde tam kontrole haiz olabilirsiniz. Bunun da ötesinde oyun, bulmaca oyunlarını, bulmacaları sizi heyecanlandıran ve fethetmek isteyen sıkıntılı sorularla birleştirir.

Müşteriler sizi bekliyor ve tasavvur ile alakalı konuşuyor; çabuk edin ve evinizi derhal yükseltmek için para kazanmak için sipariş alın. Boş evler tasarlayarak ve siparişlerini teslim ederek siparişleri yerine getirin. Bir vasıta kombinasyonunu müessir bir biçimde kullanarak birçok yeni vasıta, yeni nesne ve tamamlamanızı bekleyen yüzlerce rolü keşfedebilirsiniz. Her görevden sonra, ile alakalı hiç bir şey öğrenemeyeceğiniz birçok cazibeli mükafaat var.

Ev dekorasyonunda yeteneğine güveniyor musun?
Şimdi uzmanlığını gösterme zamanı! Mergedom: Home Design apk ile eşleştir, birleştir ve dekorasyonun keyfini çıkar! Şık ve benzersiz tasarım alternatifleriyle öne çıkan Mergedom indir, kontrolü tamamen sana bırakıyor. Yenile, düzenle, dilediğin gibi dekore et. Mergedom: Home Design oynarken içindeki tasarımcıyı ortaya çıkar!

Müşterilerini karşıla, siparişlerini teslim et, yeni araçlar keşfet! Ufak bir salon ile restorasyona başla, sıfırdan görkemli bir ev inşa et. Evini düzenle, farklı dekoratif objeleri birleştirerek tarzını yansıt.

Mergedom: Home Design oynarken değişimin ve dönüşümün tadını çıkar!

BİRLEŞTİR VE YENİ ARAÇLAR YARAT
Nesneleri birleştir, yeni araçlar oluştur. Keşfedilmeyi bekleyen sayısız kombinasyon var!

GİZLİ NESNELERİ BUL
Oyun alanındaki sürprizleri ve gizli nesneleri keşfet! Yeni ve değerli eşyalara sahip ol.

GÜÇLENDİRİCİLERLE OYUNA HAREKET KAT
Yeteneklerini güçlendir, avantajlardan yararlan, oyununa seviye atlat! Mergedom: Home Design Apk İndir

EVİNİ BAŞTAN AŞAĞI YENİLE
Farklı alanları yenile ve ilk günkü gibi ışıldamalarını sağla! Her bitirdiğin odadan sonra bir yenisine başla.

YARIŞMALARA KATIL, ÖDÜLLERİ TOPLA
Turnuvalarda ve etkinliklerde puanlarını biriktir, ödülleri topla ve 1 numaralı oyuncu ol!

Şimdi indir, istediğin zaman, istediğin yerde oyna!
Mergedom: Home Design ÜCRETSİZDİR ve İNTERNETSİZ oynanabilir.

Neler yeni ?

Rahatlatıcı yeni bir güncelleme zamanı!• Spa'nızı soğuk ve rahat bir atmosfere sahip bir öz bakım uygulaması için tasarlayın.• Daha iyi bir oyun deneyimi için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.Her iki haftada bir yeni içerik getiriyoruz. En son içerik için Mergedom'u güncellemeyi unutmayın!


Hemen indir ( 116.64 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mergedom: Home Design ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.