Document Scanning, Sign & OCR

Document Scanning, Sign & OCR
Uygulama Adı Document Scanning, Sign & OCR Document Scanning, Sign & OCR is the most famous version in the Document Scanning, Sign & OCR series of publisher Glority LLC
Yayıncı Glority LLC
Tür Verimlilik
Boyut 60.15 MB
Versiyon 2.11.20
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 30, 2022
MOD Bilgisi Premium
Android Android Verimlilik
3.0 ( 794 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mobile Scanner App Apk İndir yazdırılan belgeleri, dilediğiniz herhangi bir platformda saklanabilen ve paylaşılabilen dosyalara dönüştürmenize destek olduğunda kuvvetli bir vasıta haline gelir. Toplu tarama yaparak zamandan tutum edebilir ve metinden malumat toplamak için OCR özelliğinden en iyi halde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda imza ekleyebilir, belge yazdırabilir ve haiz olduğunuz dosyalar için koruma ayarlayabilirsiniz. Mobile Scanner App Apk Uygulamasında, birtakım kolay dokunuşlarla süratle tarayabileceğiniz ve derhal kaydedebileceğiniz için matbu belgelerle çalışmak artık daha basit.

Otomatik tanıma özelliği olduğundan uygulamanın belgenin kenarlarını tanımasına izin verebileceksiniz ve yalnızca birkaç ayar yapmanız yeterli. Ardından, dilediğiniz depolama ve paylaşımın bir kısmını yapmadan ilkin yapmanız ihtiyaç duyulan son şey muhtelif filtrelerden geçmektir. Mobile Scanner App Apk İndir Uygulamasında kullananların değişik yardımcı özelliklerine haiz olabileceği ve göz ardı etmemeniz ihtiyaç duyulan ilk özelliğin aynı anda birden fazla sayfayı taramak olduğu söylenebilir. Bir sayfanın taranması ve düzenlenmesi sonunda uzun vakit alacaktır, bundan dolayı tatbik değişik sayfaları yakalamanıza ve tanımanıza izin verecektir.

Mobile Scanner App Apk İndir

Daha sonrasında bu tarz şeyleri tek seferde düzenleyebilirsiniz ve bu, kitaplar şeklinde kalınca belgeleri saklamak için mükemmeldir. Kullanıcılar, Mobile Scanner App İndir Uygulaması ile matbu belgelerin yanı sıra değişik belgeleri de tarayabilir. Faturaları, pasaportları, ehliyetleri ve öteki birçok belgeyi tarayarak birçok değişik gaye için saklayabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, belge tarama çeşitliliği ile, kod bilgilerinin daha basit okunması için QR kodlarına hususi muhtelif tarama modları ve bilhassa hüviyet belgeniz şeklinde mühim belgeler için tarama modları bulabilirsiniz.

Mobile Scanner App Apk İndir  şeklinde matbu belge tarama uygulamaları, çoğu zaman metnin tanınmasına destek olmak için bir OCR özelliğiyle beraber gelir. Bu hususiyet, birçok değişik durumda ve bilhassa metinde bir malumat parçası alınırken uygulanır. Spesifik olarak, uzun detayları tekrar yazarak vakit kaybetmezsiniz, sadece tanınan OCR’yi hesaplamanız icap eder ve birkaç saniye sonrasında txt dosyasında görünebilir. Onunla her şeyi yapabilir ve yazarken oldukca vakit kazanabilirsiniz.

Mobile Scanner App Apk

Bazı PDF dosyalarında çoğu zaman doldurmanız ihtiyaç duyulan birkaç biçim olacaktır ve ne olursa olsun bir imza noksan olmayacaktır. Özellikle imzanızı dilediğiniz yere ekleyebilirsiniz ve normal olarak bu hususiyet yazdırma özelliği ile birleştirildiğinde daha etken hale gelecektir. Platform değişiklik yapmak için vakit masrafınıza gerek kalmayacak ve yakınınızdaki yazıcıyı tanımanız gerekecek. Aynı zamanda, yazıcıya rabıta artık kablo ile bağlanmanın yanı sıra tamamen çeşitlidir. Uygulama ile belgeleri taramayı bitirdikten sonrasında, şüphesiz belgeyi saklamak gerekiyor ve onu kolayca yönetebilir ve birçok değişik halde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda tatbik arasında paylaşım da yapılıyor ve mühim dosyaları değişik platformlara göndermenize destek oluyor. Elbette, onları kaybetmemek için bulut depolama platformlarındaki temel dosyaları yedeklemeyi atlayamazsınız. Mobile Scanner Apk Android için , Hızlı Tarayıcıdır. REKLAM YOK! Mobil Tarayıcı uygulamasıyla telefonunuzu güçlü bir tarayıcıya dönüştürün. Belgeler, kağıt notlar, makbuzlar ve kitaplar dahil her şeyi net ve keskin PDF ve görüntülere tarayın. OCR teknolojisi ile görüntüleri metne dönüştürün ve aranabilir PDF dosyalarını dışa aktarın.

Özellikleri:

Ultra Hızlı Tarama:
– Saniyeler içinde yüksek çözünürlüklü taramalar oluşturun
– Toplu tarama – istediğiniz kadar sayfa tarayın
– Toplu işleme – aynı anda birden fazla dokümanı dışa aktarma

Akıllı Görüntü Optimizasyonu:
– Otomatik kenarlık algılama ve kırpma
– Görüntüleri tek bir dokunuşla dönüştürün ve döndürün
– Gelişmiş resim işleme filtreleri ile mükemmel kalitede belgeler oluşturun

Metin Çıkarma:
– Dahili OCR (optik karakter tanıma) özelliği
– Taramalarınızdaki metinleri tanıyın
– Metinleri txt olarak dışa aktar

Kaydet ve Paylaş:
– Taramaları PDF ve görüntü olarak kaydedin
– E-posta ve popüler platformlar aracılığıyla belgeleri kolayca paylaşın.
– Toplu kaydetme ve dışa aktarma

Çoklu tarama modu
İçinden seçebileceğiniz çoklu tarama modları ile işiniz, okulunuz veya günlük hayatınız için çok çeşitli görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
–Belge: kenarları otomatik algılama, akıllı kırpma ve HD düzeltme ile saniyeler içinde net, yüksek kaliteli PDF belgeleri.
–QR: web sitelerine bağlanmak için kolaylıkla QR ve barkod okuyun
–Kimlik ve Pasaport Tarama: önemli belgeleri hızlı ve güvenli bir şekilde taramak için bu modu kullanın

Önemli dosyalarınız güvende:
Gizli belgeler ve klasörleri kilitlemek için şifreler koyarak gizliliğinizi güvence altına alın. Sözleşmeler, banka kartları ve vergi belgeleri gibi tüm kişisel bilgilerinizi güvende tutun.

Belgelerinizi Yedekleyin ve Senkronize Edin:
Tüm taranmış belgelerinizi etkin şekilde yedekleyin ve senkronize edin. Herhangi bir cihazda oturum açtıktan sonra belgelerinizi tarama uygulamasında saklayabilirsiniz. PDF dosyalarınızı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan kolaylıkla görüntüleyin, düzenleyin ve paylaşın.

Etkili Yönetim Araçları:
Tüm belge ve dosyalarınızı düzenlemek için kolaylıkla klasör oluşturun, taşıyın ve birleştirin. İhtiyacınız olan belgeyi hızla bulmak için anahtar kelimeleri girmeniz yeterli.

Mobile Scanner şunları taramak ve yönetmek için kullanılabilir:
*Faturalar, fişler, irsaliyeler, sözleşmeler, vergi belgeleri, kartvizitler
*Pasaportlar, kimlik kartları, sürücü belgesi, sertifikalar, kimlik belgeleri
*QR kodları, makaleler, fotoğraflar, kitap özetleri, mektuplar
*Akıllı tahta notları, PPT, iş belgeleri, el yazısı notlar

Tam Teçhizatlı PDF Tarayıcı Cebinizde
Müşterileriniz, aileniz veya arkadaşlarınızla kolaylıkla paylaşmak için her belgeyi, fotoğrafı veya metni anında PDF biçimine dönüştürün.

Belge Tarama Uygulaması
Bu tarama uygulaması, dosyalarınızı yönetmeyi, sınıflandırmayı ve organize etmeyi son derece kolay hale getiriyor.

Etkili PDF Oluşturucu ve Dönüştürücü
Tüm belgeleri hızla PDF olarak tarayın ve telefonunuzda dosyalar oluşturun, düzenleyin ve paylaşın

Kamera Tarayıcı
Tüm tarama ihtiyaçlarınız için mükemmel taşınabilir tarayıcı uygulaması! Şimdi ücretsiz indirin!

Büyük ofis tarayıcılarına veda edin ve şimdi bu akıllı mobil tarayıcı uygulamasını edinin!

Bize Ulaşın:
Mobil Tarayıcı kullanırken deneyiminiz, önerileriniz veya herhangi bir sorunuz hakkında bizimle sohbet edin.
Bize support@mobilescanner.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Neler yeni ?

Bizimle kaldığınız için teşekkürler! Yeni sürüm şunları sunar:- Kullanılabilirlik iyileştirmeleri- Küçük hata düzeltmeleri


Hemen indir ( 60.15 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Document Scanning, Sign & OCR ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.