Mockup Oluşturucu

Mockup Oluşturucu
Uygulama Adı Mockup Oluşturucu Mockup Oluşturucu is the most famous version in the Mockup Oluşturucu series of publisher accordion
Yayıncı accordion
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 28.65 MB
Versiyon 3.3.1
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 30, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Sanat ve Tasarım
4.5 ( 654 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mockup Generator App – Mockitup Apk İndir Logo grafik tasarımlarınızı Mockup Creator’da kullanıma hazır ve devasa maket kitaplığı ile sunun! Sosyal medya veya çevrimiçi mağazanızda maketler yayınlayın ve baskı işinizi artırın. Süper kullanımı kolay düzenleyici aracımızla logolar tasarlayın ve markalar oluşturun.

Mockitup apk indir, telefonunuzda maketler oluşturmanın veya logo tasarımlarını görüntülemenin tamamen yeni bir yoludur. Tişörtler, kupalar, telefon kılıfları vb. 3D gerçekçi ürünlerde logo tasarımını önizleyin. Her kullanıcı, telefona sadece birkaç dokunuşla 30 saniye içinde kolayca olağanüstü maket sonucu alabilir. Aynı zamanda iş dünyasına yeni başlayanlar için bir logo yapımcısı ve marka tasarımcısıdır!

Mockup Generator App – Mockitup Apk İndir

Mockup Generator’da kolayca şunları yapabilirsiniz:
– Yaratıcı canva logo grafik fikrinizi ve ambalaj tasarımınızı karmaşık beceriler gerektirmeden 3D zımbalı tişört, kapüşonlu üst veya başka bir ürün modeline dönüştürün.
– Her şeyi kişiselleştirin: favori maketler, logolar oluşturun, vb.
– Printicular, Redbubbles’daki ücretsiz baskılar için maketleri doğrudan kullanın. Shutterfly ve Mixtile’da satış yapmadan önce maketleri önizleyin.
– Fotoğraf çerçevelerini özelleştirin ve bunları Mixtiles’taki gibi göz kamaştırıcı duvar sanatına dönüştürün.
– Modellerinizi Whatsapp, Instagram, vb. üzerinde hızla paylaşın.
– Çeşitli maketlerle ürünlerinizi Zazzle ve Shutterfly’da sergileyin. Etsy ve Shopify’da çevrimiçi işinizi güçlendirin.

• Zengin maket seçenekleri
Zengin maket kitaplığımızla Cricut DIY zanaat tasarımlarını kolayca yapın. Ücretsiz tişört maketleri, kitap kapağı maketleri ve çanta maketleri kullanın. Protopie oynatıcı tarafından yapılan ekran görüntünüzü ve prototiplerinizi görüntülemek için masaüstlerini ve telefon maketlerini kullanın.

• Komple maket ve logo oluşturucu
Yüzlerce ücretsiz logo ve maket şablonuyla logo yapımcısı tasarımcısı ve maket oluşturucu kombinasyonu. Kolayca kartvizit ve davetiye yapın. Güçlü resim düzenleyicimizle, güzel markaları kolayca tasarlayabilir ve ticari satışları teşvik etmek için grafikler, el ilanları, posterler oluşturabilirsiniz.

•T-shirt tasarım yaratıcısı
Bu tişört tasarımcısı ile logo tasarımınızı benzersiz bir tişört veya kapüşonluya dönüştürün. Tişört tasarlamak için bu maket uygulamasını kullanın. Tişört tasarım uygulaması, tişört modelinizi bir tuvalde çok hızlı bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Mockup Generator App – Mockitup Apk İndir

• Kupa ve Çanta maketi yaratıcısı
Çeşitli logo kanvaslarına sahip tonlarca kupa ve çanta maketi stili arasından seçim yapın. Çeşitli mockup öğelerimizle logo tasarımınızı gerçekçi bir şekilde görselleştirin. Çantanın rengini ve özel logo mürekkebini maket oluşturucu ile tek bir tıklamayla hemen değiştirin.

• Kitap kapağı tasarımı ve maketi
Gelişmiş logo tasarımcısı editörümüz ve ücretsiz maketlerimizle güzel kitap kapakları tasarlayın. Amazon Kindle’da KDP işiniz için daha fazla okuyucu kazanın. Mockup Generator App – Mockitup Apk İndir

• Güçlü arama özelliği
İhtiyacınız olan maketi hızlıca bulmak için arama aracını kullanın. Arama terimlerinize göre en kısa sürede daha fazla 3D maket ve video maket eklenecektir.

Mockup Creator apk, her kullanıcının tişört logo tasarımlarının gerçekçi kanvasını görüntülemesi için ücretsiz, büyük bir maket yerleşimidir. Bu, özel davetiye, kart ve kupa oluşturmanıza yardımcı olan faydalı bir pazarlama maketi düzenleyicisi ve logo tasarımıdır. Mockup oluşturucumuzla snaptee ve Etsy hediyelerinde marka ve logoyu kolayca görüntüleyin. Zazzle Tişörtleri ve redbubble ürünlerini yazdırmadan önce önizleyin. Bu maket uygulamasında, tuval tasarımınızı sergilemek için her zaman uygun bir maket bulabilirsiniz.
Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bizimle kingsonyoyo@aliyun.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Neler yeni ?

-Tasarım düzenleme sayfasında mockup önizleme özelliği eklendi.-Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.


Hemen indir ( 28.65 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mockup Oluşturucu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.