Cartoon Photo Editor: Mokoroom

Cartoon Photo Editor: Mokoroom
Uygulama Adı Cartoon Photo Editor: Mokoroom Cartoon Photo Editor: Mokoroom is the most famous version in the Cartoon Photo Editor: Mokoroom series of publisher Palette Cartoon Photo Editor APP
Yayıncı Palette Cartoon Photo Editor APP
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 55.47 MB
Versiyon 1.3.7
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 28, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
3.7 ( 790 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mokoroom APK İndir Teknolojinin gelişmesi ve kullananların görüntüleri tertip ihtiyacı ile birlikte, değişik özellikler ve stiller ile giderek daha çok tatbik piyasaya sürülmektedir. Mokoroom, aralarından seçim yapabileceğiniz muhtelif ve güzel şablonlar ve efektler içeren parasız bir çizgi film resim editörü ve resim efekti üreticisidir. Bu tatbik, size en iyi kullanıcı deneyimini sunarak benzersiz ve canlı portre fotoğrafları oluşturmanıza destek olacaktır.

Resimlerinizi keyifli çizgi filmlere dönüştürmek laf mevzusu olduğunda, Mokoroom APK İndir en iyi resim tertip aracıdır. Fotoğraflarınızı tercihlerinize bakılırsa hazırlanmış mükemmel sanat eserlerine dönüştürmek için muhtelif şablonlar kullanacaksınız. Başka herhangi bir ustalaşmış resim tertip yazılımına gereksinim duymadan tek bir tıklamayla düzenleyin. Ayrıca fotoğraflarınıza daha cazibeli hale getirmek için filtreler yada çıkartmalar uygulayabilir, çalışmalarınızı duvar kağıdı yada profil resmi olarak kullanabilirsiniz.

Mokoroom APK İndir

Karikatür seçimi görüntüler, seyircilere her vakit bir eğlence duygusu ve daha göze çarpan bir manzara getirecektir. Birçok uygulamanın Mokoroom APK İndir benzer çizgi film görüntüleri oluşturma işlevi de vardır. Yine de, bu uygulamaların oluşturduğu fotoğraflar ara sıra reel resimden o denli fark eder ki, kullanıcılar onları tanımaz. Bu tatbik, vuruşların çizgi filmdekilerle değiştireceği özgün görüntüye en yakın bir imaj kurmak için bu kusurlara dayanmaktadır.

Fotoğraf galerinizden bir resim yükleyebilir yada direkt uygulamada bir selfie çekebilir, peşinden mükemmel bir manzara için karikatür resim işlevini kullanabilir ve yükle’ye basabilirsiniz. Tüm dönüştürme işlemi, hiç bir şeyi manuel olarak düzenlemenize ihtiyaç duymadan otomatikman gerçekleşir. Photoshop, Lightroom yada öteki resim tertip uygulamalarını kullanmayı bilmeyen biriyseniz bu tatbik tam size bakılırsa. Tek ihtiyacınız olan keskin bir portre ve tek dokunuşla işlem.

Mokoroom APK

Tatmin edici bir animasyon çalışmasına haiz olduğunuzda, fotoğraflarınızı daha benzersiz hale getirmek için filtreler icra etmek benzer biçimde öteki tatbik özelliklerini kullanmaya devam edeceksiniz. Mokoroom APK İndir, aralarından seçim yapabileceğiniz yemek, festival, manzara, çizgi film benzer biçimde birçok değişik şablon sunar. Ancak, fotoğrafı daha güzel hale getirmek için fotoğrafınıza en müsait şablonu seçmelisiniz.

Bu yerleşik şablonlarla, her minik özelliği ayarlamak için oldukça fazla vakit masrafınıza gerek kalmayacak. Aynı zamanda, tatbik her vakit yeni modellerle güncellenir, böylece daha muhtelif seçeneklere haiz olabilir ve tarzınızda mükemmel fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Kendi animasyonunuzu oluşturduktan sonra, görüntünüze canlı bir renk efekti Mokoroom İndir vermek için filtreler de uygulayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı daha sanatla alakalı hale getirmek için vintage filtreler, film kamera efektli VHS, sanat filtreleri, yağlı boya tablolar ve taslak filtreleri benzer biçimde seçebileceğiniz değişik stillere haiz birçok filtre vardır. Her şeyi düzenlemeyi bitirdikten sonra, fotoğraflarınızı daha keskin hale getirmek için 3B resim efektleri uygulayabilirsiniz. Fotoğraflarınıza parlaklık ve derinlik katmak için çift pozlama yada aralarından seçim yapabileceğiniz varlıklı 3D şablonlar içerir. Ayrıca Mokoroom apk, fotoğraflarınızı daha canlı hale getirmeniz için varlıklı sayıda çıkartma da sağlar.

Neler yeni ?

-Benzersiz portreler oluşturabilmeniz ve kullanıcı fotoğraflarında öne çıkabilmeniz için AI Karikatürler şablonunu ekledik.-Hata düzeltmeleri ve deneyim iyileştirme.


Hemen indir ( 55.47 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cartoon Photo Editor: Mokoroom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.