My Little Universe Apk İndir – Full Sürüm

My Little Universe Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher SayGames Ltd
Yayıncı SayGames Ltd
Tür Gündelik
Boyut 15mb
Versiyon 1.19.3
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 15, 2022
MOD Bilgisi Küçük Evren Kaynakları
Android Android Gündelik
4.2 ( 821 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

My Little Universe Apk İndir MY LITTLE UNIVERSE – YARATICI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Kendi küçük evreninde kaybol 👨‍🚀


Bir dünya yaratmak kolay değildir ancak bu heyecan verici gündelik dünya kurma macera oyununda öğreneceğin üzere kesinlikle çok eğlencelidir. Mükemmel gezegeni My Little Universe Apk İndir yapmak ⛏️ madencilik, üretim, ağaç kesme, kazma, döküm, inşaat ve biraz bahçecilik gerektirir ve tüm bunları, ilahi planına bir son vermeye niyetli ilkel canavarlarla 🐙 savaşırken yapmak zorunda kalacaksın.

Yalnızca bir kazma ve bileklerinin üstün gücünü kuşanarak, tanrının işini yapmaya başla ve yedi günden fazla bir süre boyunca yaratmaya devam edeceğin bu bağımlılık yapıcı, orijinal aksiyon oyununda bir harikalar dünyası inşa et.

My Little Universe Apk İndir

TÜM DÜNYA SENİN ELİNDE! 🪐

🚀 Başlangıçta, bir roket gemisinde küçük turuncu bir adam vardı ve sonunda, sadece o minik turuncu ellerle inşa edilmiş muhteşem bir gezegen meydana gelecek. Madencilik yap, 15 farklı türde kaynak taopla ve onları ilahi ihsanının tadını çıkarabilecek görkemli bir gezegen cenneti yaratmak üzere sonsuz bilgelikle harca.

🚀 Nasıl ki Thor’un çekici, Neptün’ün üç başlı mızrağı varsa senin de bu oyunda canavarlarla savaşmada olduğu kadar kayaları parçalamada, madenleri kazmada ve altın madenciliği yapmada usta olan kuvvetli bir kazman var. İlahi üretkenliğini geliştirmek üzere kazmanı sekiz farklı seviyeye yükselt ve daha da fazla kaynak toplayarak inşa etmeye devam et.

🚀 Medeniyet senin gözetiminde gelişirken metal eritip maden işlemek maksadıyla sanayi tesisleri ve ilahi üretimlerinde sana yardımcı olması için sekiz farklı iyileştirme seviyesine sahip bir kazma ve canavar rakiplerine ilahi korkuyu salacak eşsiz Excalibur kılıcı dâhil olmak üzere sekiz çeşit silah üretebilirsin.

🚀 Gerçek gezegen cennetini yaratmak için gizemli yollarda ilerlerken inşa etmek, keşfetmek ve kendi çıkarın için kullanmak amacıyla 10 farklı oyun içi ortam türüyle genişlet ve çeşitlendir. Ancak canavarlara dikkat et; iğrenç kardan adamlar, düşmancıl entler ve uzaylı mantarsı düşmanlar dâhil 8 çeşit düşman, ilahi niyetlerini durdurmaya hazırdırlar.

🚀 Basit ama göz alıcı grafikler ve zengin bir ses düzeni, kendi yaratılış efsaneni yazdığın bu basit ama sürükleyici türler arası madencilik oyununun çekiciliğini artırır.

EYLEMLERİYLE BİR MELEK, KAVRAYIŞIYLA BİR TANRI! ☄️

Son zamanlarda tüm neşeni mi kaybettin? My Little Universe Apk İndir bolca eğlencenin yanı sıra saatlerce süren aksiyon ve macera bulacaksın. Bakir bir araziyi al ve onu, bir tanrıyı onun efendisi olduğu için gururlandıracak görkemli ve çiçek açan bir gezegene dönüştür. Kaz, doğra, üret, parçala, madencilik yap ve ilahi lütfa ve tamamen sana ait küçük bir evrene giden yolda savaş.

My Little Universe’i hemen indir ve tanrının işini üstlen!

Neler yeni ?

- Çeşitli cihazlarda iyileştirilmiş seviye yükleme süreleri- Düşük seviye cihazlarda oyunun performansı iyileştirildi- Ayarlar ekranına dil seçimi eklendi- Ayarlar ekranına grafik seçimi eklendi- Yeniden düzenlenmiş sistemler ve UI işlevselliği- Oyuncu ve düşman isabet noktası çubuğunun üzerine hasar göstergeleri eklendi- Arenaların düzgün bir şekilde sıfırlanmamasıyla ilgili sorun düzeltildi- Bazı oyuncular için Dimidium rafinerilerinin çalışmaması sorunu düzeltildi


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaSayGames Ltd

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.