Need for Speed No Limits Apk İndir – Full Sürüm

Need for Speed No Limits Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher ELECTRONIC ARTS
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Yarış
Boyut 12mb
Versiyon 6.0.2
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 12, 2022
Android Android Yarış
4.1 ( 352 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Need for Speed No Limits Apk İndir Size Real Racing 3’ü getiren oyun geliştiricisinin sunduğu Need for Speed’in ilk beyaz mafsallı sürümünde hakimiyet için yarışırken tacı alın ve yeraltına hükmedin.

Çeşitli otomobiller ve özelleştirmelerle tarzınızı gösteren sürüşü oluşturun. Pedala basıp yer altı sokak yarışına girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında başlatın. Yarışmayı sona erdirin, temsilcinizi yükseltin, ardından daha fazla yarışa, daha fazla özelleştirmeye ve daha fazla arabaya katılın. Seçimlerinizi yapın ve asla geriye bakmayın.


Bu uygulama, uygulama satın alımlarında sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

Need for Speed No Limits Apk İndir

AŞIRI SÜRÜŞLERİ ÖZELLEŞTİRİN
Garajınızı, Bugatti, Lamborghini, McLaren, Pagani, Koenigsegg, Hennessey ve daha fazlası gibi üreticilerin her zaman istediğiniz gerçek dünya otomobilleriyle stoklayın. Ardından, Mod Mağazası ve Karaborsa gibi noktalardan oyun içi özelleştirme sistemimizle onları kandırın ve size oynayabileceğiniz 2,5 milyondan fazla özel kombinasyon verin. Yolculuklarınız sizi bekliyor – rekabetle kafa kafaya gitmek ve kendinizi kanıtlamak için onları sokaklara götürün.

HIZLI SÜRÜCÜ – VE KORKUSUZ
Blackridge sokaklarına doğru sürün, atlayışlarda ve molozların etrafında hızlanın, trafiğe, duvarlara doğru ve yüksek hızlı Need for Speed No Limits Apk İndir Bölgelerinden geçin. Nitroyu ters çevirin ve kendinizi adrenalinle beslenen başka bir sürüş ve sürüklenme seviyesine itin. Yerel ekipler ve yerel polislerle çarpışırken her köşede taze bir yarış var. Sürücü özentileriyle dolu bir dünya – önde durup saygı kazanabilir misin?

KAZANMAK İÇİN YARIŞ
Sizi yenecek ve itibarınızı artıracak kadar çılgın biriyle yarışırken asla geri adım atmayın. Kuyruğunuzda polisten kaçarken kazın, sürükleyin, sürükleyin ve bitiş çizgisine kadar sürün. 1.000’den fazla zorlu yarışta kauçuğu yakın – ve bu sadece başlangıç ​​çizgisidir. Ünlü olun, sokaklara sahip olun ve dünyanın en iyi arabalarını puanlayın. Çünkü bir yolculuk asla yeterli değildir!

———————
Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde 30 gün önceden gönderilen bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir.

Önemli Tüketici Bilgileri:
Bu uygulama: sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir); EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. oyun içi reklamları içerir; üçüncü taraf analitik teknolojisi yoluyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın); 13 yaşın üzerindeki bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Neler yeni ?

Bu güncelleme:• Yeni bir rakiple karşılaşın ve McLaren Artura'yı kazanın• En son Breakout'ta BMW M3 G80'i edinin• Mitsubishi 3000GT VR-4'ü kazanmak için yeni Deneme Alanında yarışın• Kasaya yeni etkinlikler eklendi• Dünyada çok şey oluyor ve iklim krizi aklımızda. Oyunda biraz hava yakalayın ve bu özel Dünya Günü paketini alın.


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.