Nitro Nation Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm

Nitro Nation Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Creative Mobile Games
Yayıncı Creative Mobile Games
Tür Yarış
Boyut 13mb
Versiyon 7.1.6
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 13, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
4.5 ( 799 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Free Repair: Do you feel that car repairs are too expensive? Do not worry because Nitro Nation Drag & Drift MOD APK will help you. You can install the game by downloading the APK and DATA files below this article. Make sure you have uninstalled other versions of the game to make sure the MOD version is working.

Rate this post

Nitro Nation Apk İndir, tamamen farklı oynanışa sahip iki ana oyun modu bulacağınız ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz bir yarış oyunudur. Rakipten önce bitiş çizgisine ulaşmak için hızı sürekli olarak doğru bir şekilde artıracaksınız. Aynı zamanda özgürce drift yapabilmeniz ve mümkün olan en yüksek puanı elde etmeye çalışmanız için geniş bir ortam. Ayrıca ünlü üreticilerin birçok aracı da sizleri bekliyor. Nitro Nation Apk İndir oyuncular farklı tasarımlara sahip birçok araba kullanacak ve bu oyunun getirdiği dünyanın harikasını hissedecekler.

Oyuncular, katılacağınız bir modu karakterize eden, etkileyici bir şekilde tasarlanmış ortamlara kendilerini kaptıracaklar. Yani bitiş çizgisine doğru koşmaya çalışan sadece iki araba ile hız yarışları ya da en çok puanı kazanmak için drift becerilerinizi gösterebileceğiniz geniş bir alan olacak. Oyuncular arabalarını üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler ve bazen bakış açısı değişecek. Spesifik olarak, sürükle modunda, oyuncu pistten arabasına kadar bir görüşe sahip olacak ve arabanız ileri doğru hızlanırken kademeli olarak üçüncü şahıs bakış açısına geçecektir.


Nitro Nation Apk İndir

Drift moduna gelince, perspektif tamamen üçüncü şahıs ve bir önceki moda göre daha detaylı kontrol butonları olacak. Her birinin kendine has özellikleri olduğu söylenebilir. Nitro Nation Apk İndir seviyesine katıldığınızda, bulabileceğiniz ilk mod sürükle modudur. İki farklı rotada iki araba karşınıza çıkacak ve nihai amaç bitiş çizgisine en yüksek hızda ulaşmaya çalışmaktır. Aynı zamanda, bu modun özelliği, oyuncunun saat ibreleri hız göstergesinin yeşil alanına çarptığında doğru zamanda vites değiştirmesini gerektirir.

Bu yüzden oyuncunun dikkatli bir şekilde izlemesi gerekecek ve oyuncu doğru bir şekilde vites değiştirdiğinde arabanın hızı önemli ölçüde artacaktır. Sürüş becerilerinizi sergilemenize yardımcı olacak bir sonraki mod ise drift modu. Bu mod, oyuncuların daha önce oynadığı her zamanki gibi araba kullanmak yerine drift yapmaya odaklanır. Dolayısıyla çevre de değişecek ve büyüyecektir. Bu dünyada özgürce araba kullanabilir ve drift yapabilir ve zaman içinde puanınızı koruyabilirsiniz.

Nitro Nation Apk

Sürekli değişen puan çarpanı sayesinde puanı sürekli artırmak için sürekli bir drift yapmanız gerekecek. Oyuncular, diğer oyuncularla çevrimiçi maçlara katılmak için becerilerini geliştirebilirler. Çeşitli becerilerle rakiplerinizi şaşırtarak karşılayabileceksiniz; Elbette, bazen, yüksek düzeyde sürüş yeterliliğine sahip zorlu Nitro Nation Apk İndir rakiplerle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, ilk tanıştığınızda etkileneceğiniz etkileyici bir araç çeşitliliğine de sahipler ve oyunda ayrıca kilidini açmanız için farklı araçların bir listesi de var.

Nitro Nation hakkında seveceğiniz bir şey, kilidini açabilecekleri araçların çeşitliliğidir. Dünya çapında farklı ünlü otomobil üreticilerine ait 100’den fazla otomobil bulabilirsiniz. Böylece, yeterli para kazanmak ve en sevdiğiniz arabanın kilidini açmak için oyundaki seviyelere katılmanız için sizi motive edecektir. Oyun ayrıca birçok parçayı satın aldıktan ve arabanız için kurduktan sonra arabanın performansını iyileştirmeniz gerektiğini de gerektiriyor. Şüphesiz birçok yarışı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Neler yeni ?

Merhaba Yarışçılar! Tatillere, sürprizlere ve tabii ki büyüleyici yarışlara hazır olun!- Ford ve BMW markalarından yeni güzelliklerle sürükle ve sürükle!- Birçok görsel iyileştirmenin tadını çıkarın!Gaza basın ve akıllara durgunluk veren parkurlarımızda görüşmek üzere!


Hemen indir (13mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.