Police Sim 2022 Apk İndir – Sınırsız Para Full Sürüm

Police Sim 2022 Apk İndir – Sınırsız Para Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Ovidiu Pop
Yayıncı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut mb
Versiyon 1.9.118
Total installs 500,000
Güncelleme Tarihi Nisan 11, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simülasyon
4.2 ( 894 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Police Sim 2022 Apk İndir, şehrinizde heyecan verici bir polis oyunudur ve burada yetenekli bir polis olabilirsiniz. Birçok muhteşem senaryo ile oyuncular, şehirlerindeki birçok yeri keşfederken birçok farklı rakibe karşı yarışma fırsatına sahip olacaklar. Pistte size eşlik edecek favori bir araba seçin ve ayrıca atanmış görevleri mümkün olduğunca çabuk gerçekleştirin. Police Sim 2022 Apk İndir gelen oyuncular, kendilerini en rahat hissettikleri yarış arabasını seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Aralarından özgürce seçim yapabileceğiniz benzersiz stil ve renklere sahip yüzlerce araba modeli olacak.

Günlük hayatta hareket etmeye oldukça elverişli onlarca sıradan araba ile yol arkadaşınız olarak seçebilirsiniz. Ya da çok enerjik ve heybetli görünen polis arabaları, düşmanın yakalanmasını en uygun şekilde kolaylaştırmak için en yüksek hızda çalışabilir. Veya çeşitli renklere sahip süslü ve süslü süper arabalar. Ayrıca, malları en uygun şekilde taşımak için sıradan kamyonları da kullanabilirsiniz. Police Sim 2022 Apk katılırken, oyunculara dayanıklılıklarını ve azimlerini test etmek için birçok farklı görev verilecek.


Police Sim 2022 Apk İndir

Bir polis olarak, insanları güvende tutmalı ve soyguncuları yakalamalısınız. Aktif olun ve onları en verimli şekilde görmek için hızla sonuna kadar takip edin. Belki bir sürüş tutkunusunuz ve aynı zamanda profesyonel bir ipek şoförüsünüz. Topladığınız kanıtlarla birliklerinize bu şüpheli kişileri bir an önce bulmak için sonuna kadar gitmelerini emrettiniz. Police Sim 2022 İndir, bu güzel şehre daha fazla göz kazandıracak. Geldiğiniz her şehir size bambaşka bir kapı açacak, güzelliği en güzel şekilde hissetmenize yardımcı olacak. Daha önce katıldığınız heyecan verici kovalamacalar sayesinde, şehirdeki birçok ilginç ve güzel yere hayran kalma ve onları tanıma fırsatınız var.

Sokaklarda devriye gez ve bu görkemli sürüş simülasyon oyununda yıldız bir Polis Memuru ol. Bu yeni polis simülasyonu keşfetmek için devasa şehirler, çeşit çeşit görevler, sayısız araçlar, yükseltmeler ve memurlar sunuyor. Açık dünya haritalarında sürüş yap veya aracından çık, memuru kontrol et ve bu polis simülasyon oyununda doyasıya eğlen. En sevdiğin arabanı seç ve görevlere çık, ya da koskoca haritalarda serbestçe dolaş. Sıradan arabalardan veya klasik polis arabalarından egzotik süper spor arabalara ve daha ötesi hiper-arabalara kadar geniş bir yelpazede araç seçimi mümkün.

Police Sim 2022 Apk 

Devasa SWAT ekibi araçlarını dahi kullanabilirsin! Yepyeni Police Sim 2022 Apk oyunumuzda çeşit çeşit görevleri tamamla. Kovalamaca görevi yaşayabileceğiniz en canlı sürüş deneyimlerinden biridir: şüpheliyi tutuklayana kadar peşine takıl ve arabalarına vur. Daha sakin bir sürüş istersen, polis refakat görevine çıkabilirsin, veya barikat görevinde ekibinin şüpheli araçları durdurmasına çivili tuzaklar ile yardımcı olabilirsin. Ceza yazmayı seviyorsan, Park veya Radar görevlerine çıkabilirsin.

Ayrıca Sivil Polis olup, bizim yeni jenerasyon polis simulasyonumuz dışında göremeyeceğiniz özel bir takım görevlere erişebilirsin. Firari görevinde araba kovalamacasının heyecanına var, veya Takip görevinde şüpheli aracın peşinden belirli bir mesafede sür. Gözlem görevlerine katılıp yaşadışı aktivitelerin fotoğraflarını çekebilirsin. Police Sim 2022 İndir

Polis Simülatörü Özellikleri:

◾ İnanılmaz araç çeşitliliği.
◾ Farklı polis memurları.
◾ Devasa şehirleri keşfet (eskisinden 4 kat büyük).
◾ 8 farklı görev, ve daha fazlası gelecek!
◾ Gerçekçi Kontroller (eğim ile direksiyon, tuşlar veya sanal direksiyon).
◾ Gerçekçi araç detayları ve fiziksel simülasyonu.
◾ Görsel ayarlar ve Polis arabası yükseltmeleri.
◾ Hava durumu efektleri, yağmur ve sis ile inanılmaz yeni jenerasyon grafikler.
◾ Ultra-gerçekçi şehir trafiği (arabalar, kamyonetler, kamyonlar, motorsikletler, bisikletler).
◾ Yaya yolcular şehre canlılık hissi katıyor.
◾ Kariyer, Serbest Gezme, Multiplayer ayrıca hedefler ve görevler.
◾ Polis simülasyonu oyunumuzu canlı ve eğlenceli tutmak için sık güncellemeler!
◾ 2022’de gelecek yepyeni görevler ve polis arabaları.
◾ Yeni araçları veya özellikleri sosyal medyada talep edin.

Gerçekçi polis simülasyonu oyunumuzda Polis Memuru olma şansını kaçırma. Hemen indir!

Privacy Policy: https://www.ovilex.com/privacy-policy-police-sim/

Neler yeni ?

- Hata düzeltme


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.