REVER: GPS Navigasyon Apk İndir – Güncel Tüm Kilitler Açık Premium

REVER: GPS Navigasyon Apk İndir – Güncel Tüm Kilitler Açık Premium
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Rever Moto Inc
Yayıncı Rever Moto Inc
Tür Haritalar ve Navigasyon
Boyut 62.85 MB
Versiyon 5.0.16
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 20, 2022
MOD Bilgisi Premium - Kilitler Açık
Android Android Haritalar ve Navigasyon
4.0 ( 652 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

REVER – Motorcycle GPS, Route Planner & Discover apk, sürüşünüzün keyfini çıkarmanıza, rotanızı yeniden yaşamanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olacak dünyanın en büyük motosiklet, kar arabası ve arazi GPS uygulamasıdır. REVER: GPS Navigasyon Apk İndir, planlamadan navigasyona ve paylaşıma kadar tüm deneyimi geliştirmeyi, her sürüşe kolaylık ve teknoloji sağlarken daha keyifli ve akılda kalıcı hale getirmeyi amaçlıyor.

Rota keşfi ve navigasyon için özel olarak tasarlanan REVER: GPS Navigasyon Apk, cep telefonunuzu motosikletiniz, ATV’niz, kar aracınız veya 4×4 aracınız için tam işlevli bir GPS cihazına dönüştürür. Binlerce güzel yol, patika ve keşfedilecek ve binilecek en iyi alanlar, özel rotalar için uygulama içi planlama, adım adım GPS navigasyonu, çevrimdışı haritalar, 3D oynatma ve daha fazlasıyla hayalinizdeki sürüş deneyimini yaratın! REVER: GPS Navigasyon Apk İndir, tüm sürüşlerinizde mesafeyi, süreyi, rakımı ve hızı kaydetmenize yardımcı olur. Veya bunları herkese açık tutabilir veya özel olarak işaretleyebilirsiniz.

REVER: GPS Navigasyon Apk İndir

Bu, planlı rotaları mobil cihazınızla oluşturmak ve otomatik olarak senkronize etmek için evde keşif için bir web planlama uygulamasıdır. Buna ek olarak, uygulama uydu haritaları ve rota navigasyonlu topografik haritalar, kamp alanları, benzin istasyonları, restoranlar ve oteller ile ilgi çekici noktalar ile kullanılabilir.

Uygulamayı kullanmakta özgürsünüz, ancak uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak ve en iyi macerayı yaşamak istiyorsanız bir Pro üyeliği ile katılın. Bir kez orada, tek başınıza seyahatlerde daha fazla rahatlık için sesli navigasyonlu özelleştirilmiş adım adım yol tariflerine erişmenizi sağlar; hava durumu radarı ve uyarıları, uzun yolculuklarda sizi aktif tutar veya mobil ağ kullanmadan uzak diyarlara seyahat ederken haritaları çevrimdışına kaydeder. Uçak modunda yolculukları bile kaydedebilirsiniz.

Yolculuk, varış noktasından çok daha fazlasıyla ilgilidir. Dünyanın en büyük motosiklet, kar arabası ve offroad GPS uygulaması ve topluluğu, tamamen sürüşün keyfini çıkarmanıza, rotayı yeniden yaşamanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olur. REVER: GPS Navigasyon İndir, planlamadan navigasyona ve paylaşıma kadar tüm deneyimi geliştirmeyi, her sürüşe kolaylık ve teknoloji sunarken, deneyimi daha eğlenceli ve akılda kalıcı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Eğer devir yaparsanız, GERİ DÖNÜŞTÜRÜN! Plan. Izlemek. Paylaş.

Özellikle rota keşfi ve navigasyon için tasarlanan REVER: GPS Navigasyon Apk İndir, cep telefonunuzu motosikletiniz, atv, kar motosikletiniz veya 4×4 aracınız için tam işlevli bir GPS cihazına dönüştürür. Keşfetmek ve binmek için binlerce doğal yol, parkur ve en iyi alan, özel rotalar için uygulama içi planlama, adım adım GPS navigasyonu, çevrimdışı haritalar, 3B oynatma ve daha fazlasıyla hayalinizdeki sürüş deneyimini yaratın!

ÜCRETSİZ POWERSPORTS VE OFFROAD UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

Tüm sürüşlerinizde mesafeyi, süreyi, yüksekliği ve hızı kaydedin. Bunları herkese açık tutun veya özel olarak işaretleyin.
Planlanan rotaları oluşturmak ve mobil cihazınızla otomatik olarak senkronize etmek için evde keşif için web planlayıcısı. Web sitesi www.rever.co
Güzergah hattı navigasyonlu uydu ve topografik haritalar
Zorluklarda rekabet ederek motive kalın
Dünyanın dört bir yanından keşfedilecek binlerce kilometre uzunluğundaki el yapımı rotaları ve yerleri keşfedin.
Araçları garajınıza girin
Binicilik ekipmanınızı uygulamaya ekleyin
GPX dosyalarını www.rever.co aracılığıyla REVER profilinize aktarın

BAĞLANIN VE PAYLAŞIN
Kaydedilen sürüşleriniz REVER beslemenizde görüntülenir, böylece arkadaşlarınız ve takipçileriniz beğenebilir ve yorum yapabilir
Bir REVER topluluğunda markalara, etkinliklere, mitinglere ve arkadaşlara katılın
Rotanızı paylaşın ve maceranızın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşın

PRO ÜYELİK:
En sağlam gezinme araçlarına ve özelliklerine erişimin kilidini açın. Pro üyeliği size şunlara erişim sağlar:
Sesli navigasyon ile özel adım adım yol tarifleri
Hava durumu radarı ve uyarılar
3D Flyover ve Keşfet’teki maceraları görün
LiveRIDE Güvenlik Özellikleri ve otomatik güvenlik SMS uyarıları
Mobil rota planlama
Rotaları 3B olarak planlayın
Çevrimdışı haritaları ve sürüşleri kaydedin
Uygulama içi GPX içe aktarma
GPX dosyalarını indirin
Butler Maps, yol önerilerini vurguladı
Kamp alanları, benzin istasyonları, restoranlar ve otellerle ilgi çekici nokta
Topluluklar oluşturun
Premium Harita Stilleri
Reklamsız deneyim

ÇEVRİMDIŞI GPS
Rotanız boyunca sizi yönlendirmek için yerleşik GPS’i kullanarak telefonunuzu en iyi GPS’e dönüştürür. Hücresel ağ gerekmez. Hatta uçuşları uçak modunda kaydedebilirsiniz.
Izgara dışı maceralar için çevrimdışı sürüşleri ve haritaları indirin

SADECE İKİ TEKERLEK İÇİN DEĞİL
Aşağıdakiler dahil çok çeşitli güç sporları ve arazi aktivitelerini takip edin; yan yana (SxS), ATV, UTV, kar arabası, üç tekerlekli araç, Spyder, scooter, kişisel deniz aracı, Sea-Doo, Slingshots, Ford Raptor, Cipler, 4×4’ler ve daha fazlası.

ABONELİĞİ YÖNET
Otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Kartınızdan cari dönemin bitiminden 24 saat önce yenileme ücreti alınacak ve yenileme maliyeti belirlenecektir.
Ödeme, satın alma onayı ile Google Play aracılığıyla alınacaktır.
Tam kullanım şartları için aşağıdaki URL’yi ziyaret edin: https://www.rever.co/privacy-policy
Aboneliğiniz Google Play ile yönetilebilir: https://play.google.com/store/account

GERİ BİLDİRİM:

Bizler de sizin gibi binicileriz. Bir sorununuz, öneriniz varsa veya sadece yeni özellikler talep etmek istiyorsanız, lütfen support@rever.co adresinden bizimle iletişime geçin.

Not: Arka planda çalışan GPS’in sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.
* İzleme ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, Güç Tasarrufu ayarlarınızı Performans olarak ayarlayın.

Neler yeni ?

REVER'a hoş geldiniz! Yenilenmiş bir karşılama ve işe alım deneyimi sunmaktan heyecan duyuyoruz!• Güncellenmiş Uygulama Simgesi ve başlatma deneyimi• Etkileşimli Karşılama ekranı• İyileştirilmiş İlk Katılım, REVER'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olurEk olarak, bu sürüm bir dizi hata düzeltmesi ve optimizasyon içerir.


Hemen indir ( 62.85 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.