Roblox Apk İndir – Full Sürüm Apk

Roblox Apk İndir – Full Sürüm Apk
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Roblox Corporation
Yayıncı Roblox Corporation
Tür Macera Oyunları
Boyut 14mb
Versiyon 2.522.280
Total installs 500,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 14, 2022
MOD Bilgisi Full
Android Android Macera Oyunları
4.4 ( 226 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Roblox Apk İndir, oyuncuların diğer oyuncuların özünün tadını çıkarmak için gelip gittiği sonsuz öğeler ve yaratıcılığın kesiştiği bir kitaplık veya bir kesişme noktası işlevi görür. Başka bir deyişle, oyuncular tarafından çeşitli zevklere veya tercihlere sahip oyuncular için yapılmış geniş bir oyuncu odaklı sunucular koleksiyonudur.

Hepsinden iyisi, herkes kendi sunucusunu kurabilir, programlayabilir, oynanabilirliği değiştirebilir ve diğerlerinden tamamen bağımsız bir oyun yaratabilir. Roblox Apk  oyuncu topluluğundaki kaos, herkes heyecanla dolup taşarken ve yeni arkadaşlar ararken sonsuz bir heyecan ve neşe kaynağıdır. Aynı zamanda yeni sunucular geliştirmek veya oluşturmak için önerilerde bulunmak ve buluşmak, sorunları tartışmak ve fikirler geliştirmek için bir yerdir.


Roblox Apk İndir

Bu oyuna ilk gelen oyuncuların tümü, topluluğun heyecanı hakkında farklı izlenimlere sahip olacaklar, ancak herkesin yaydığı samimiyet ve sosyallik nedeniyle yavaş yavaş adapte Roblox Apk İndir olacaklar. Bazı dünyalar veya sunucular, insanların fikirlerini paylaştığı veya diğer oyuncularla sohbet ettiği ayrı bir foruma da sahiptir. Ayrıca, dünyadaki tüm değişiklikler, güncellemeler ve bildirimler, başka herhangi bir yer dışında çoğunlukla forumlarda görünmektedir.

Böylece oyuncular, en son haberler veya diğer oyuncularla etkileşim için belirli forumları takip edebilir veya işaretleyebilir. Oyundaki bazı etkinlikler veya eylemler de büyüleyici ödüller sunacak, bu nedenle fırsatlar için yeni bildirimleri veya haberleri takip etmek en iyisidir. Roblox yaratıcı olmanı, deneyimlerini arkadaşlarınla paylaşmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca kişiye katıl ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki engin dünyaları keşfet!

Zaten hesabın var mı? Mevcut Roblox Apk İndir hesabınla giriş yap ve sonsuz Roblox çoklu evrenini keşfet.

KEŞFEDİLECEK MİLYONLARCA DÜNYA

Destansı bir macera havasında mısın? Dünya genelinde rakiplerle mücadele etmek ister misin? Ya da sadece arkadaşlarınla çevrimiçi takılıp sohbet etmek mi istersin? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi demek, her gün oynayacak yeni ve heyecan verici şeyler demek.

İSTEDİĞİN ZAMAN, İSTEDİĞİN YERDE BERABER KEŞFET

Eğlenceyi devam ettir. Roblox platformlar arası tam desteğe sahiptir, yani bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One’da ya da VR gözlüğünde arkadaşlarına ve diğer milyonlarca kişiye katılabilirsin.

HAYAL EDEBİLECEĞİN HER ŞEY OL

Yaratıcı ol ve eşsiz tarzını göster! Avatarını bir sürü şapka, tişört, surat, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Sürekli genişleyen bir öğe kataloğu sayesinde oluşturabileceğin görünümlerin sınırı yok.

ARKADAŞLARINLA SOHBET ET

Sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınla takıl!

KENDİ DÜNYALARINI YARAT: https://www.roblox.com/develop
DESTEK: https://en.help.roblox.com/hc/en-us
İLETİŞİM: https://corp.roblox.com/contact/
GİZLİLİK POLİTİKASI: https://www.roblox.com/info/privacy
EBEVEYN REHBERİ: https://corp.roblox.com/parents/
Kullanım Koşulları: https://en.help.roblox.com/hc/en-us/articles/115004647846

LÜTFEN DİKKAT: Katılmak için ağ bağlantısı gereklidir. Roblox en iyi Wi-Fi’da çalışır.

Neler yeni ?

Roblox'un daha iyi çalışması için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. Bu güncellemeler, hız ve güvenilirlik sağlamak için çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.


Hemen indir (14mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.