Shadow Fight 2 Apk İndir – Tüm Leveller Açık Sürüm

Shadow Fight 2 Apk İndir – Tüm Leveller Açık Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher NEKKI
Yayıncı NEKKI
Tür Aksiyon
Boyut 12mb
Versiyon 2.19.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 12, 2022
Android Android Aksiyon
4.5 ( 225 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Shadow Fight 2 Apk İndir ziyaret etmenizi ve keşfetmenizi bekleyen son derece ateşli bir aksiyon savaşı yaşanıyor. Burası, bölgenizi işgal edecek, canınızı alacak patronlarla dolu. Yaşam tehlikesi ve onur tehdidi ile karşı karşıya kaldığınızda, kuvvetleri harekete geçirmenin yanı sıra en gelişmiş silah sistemini keskinleştirmek zorunda kalıyorsunuz. Bu bire bir savaşı kazanmanız için doğru ellerdir.

Güçlü bir savaşçı olan Shadow, ailesinin geleneklerine karşı geldi ve Gates of Shadows’u açtı. Hatasını anladı ama çok geçti. Kapıların içindeki Şeytanlar serbest bırakıldı ve Gölge gözden kayboldu. Gölge Kapılarını kapatmak ve karanlığı uzak tutmak istiyorsa, Gölge tüm şeytanları yenmeli ve Şeytan Mühürlerini almalıdır. Shadow Fight 2 Apk, amacına ulaşmasına yardımcı olan birçok müttefikle ve onu savaşa davet eden rakiplerle tanışır.


Shadow Fight 2 Apk İndir

Arkadaşı May içeri alınırken, Gates’i kapattıktan sonra Shadow Fight 2 Apk İndir, çok daha korkunç bir şeye çekilir. Shadow, Gates of Shadows’u yeniden açar ve onları başka bir boyuta açılan bir portal olarak ortaya çıkarır. Ve şimdi Titan, süper güçlü cyborg uzaylı ordusuyla Shadow’un dünyasına saldırmaya hazırlanıyor. Onu sadece Gölge durdurabilir.

Shadow Fight 2 içeriği, çekici ve anlamlı kurgusu ve hareketli görüntü sistemi sayesinde oyuncuları kendine çekiyor. Tamamen yeni animasyon teknolojisinin uygulanması sayesinde oyun, savaş alanında en gerçekçi atmosferi yeniden yaratıyor. Ünlü bir aksiyon filminin en güzel sahnelerine dalmış gibi hissediyorsunuz. Oyuncunun ayaklarını sonuna kadar tutan budur.

40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta!
Vektörün yaratıcılarından: Shadow Fight 2 Apk İndir parmak ısırtan bir klasik dövüş ve RPG karışımıdır. Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Düşmanlarınızı ez, iblis patronların aşağıla ve Gölgeler Kapısı kapatan sen ol. Zafere ulaşmak için tekme , yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var…

-Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar işlenen destansı mücadele dizileri içinde kaybolma zamanı.

-Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.

– Yer Altına gir ve korkusuz bosslara karşı arkadaşlarla savaş!

– Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi ve tehditkar şeytanların olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu.
Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh,sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

Shadow Fight 2. Dövüş Başlasın!

Neler yeni ?

*Bohag Bihu şerefine yeni bir etkinlik!*Yeni boss. Etkinlik bitmeden onunla dövüş!*Yeni Battle Pass. Günlük görevleri tamamla, etkinlik akınında puan kazan ve ödüller al!*Hata düzeltmeleri*Optimizasyon


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.