Shadow Fighter Apk İndir – Sınırsız Para Hilesi Sürümü

Shadow Fighter Apk İndir – Sınırsız Para Hilesi Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher TOH Games
Yayıncı TOH Games
Tür Aksiyon
Boyut 15mb
Versiyon 1.42.1
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 15, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.6 ( 236 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Shadow Fighter Apk İndir, sadece bir ninja dövüş oyunu değil, her oyuncunun kaçırmaması gereken bir aksiyon rol yapma oyunu olacak, ancak bu oyunda çok şey başarabilirsiniz. Oyuncular, orman veya çöl gibi her seviyede geliştirilmiş birçok farklı alanda maceraya atılmak için karakteri kontrol edecekler. Kahramanca güçler kullanarak, dalga dalga zombileri veya birden fazla patron canavarı yen. Her savaş en şiddetli çatışma olacak.

Birçok seviye boyunca, gücün artacak. Oyuncular benzersiz güçlere sahip kahramanlar olacak, siz dünyayı canavarların istilasından kurtarmak için nihai kurtarıcı olarak. Beş farklı kahramanla kahraman karakterini seçerek savaşa katılın. Bunlar üç ninja, at şövalyesi ve son olarak bir din adamı. Gölge savaşçısı gibi, eroin Gölge savaşçısı iki de güçlü yeteneklere sahiptir. Fakat Shadow Fighter Apk başlangıcındaki güç çok fazla seviyeden geçemiyor, bu yüzden onu gün geçtikçe yükseltmeniz gerekiyor.


Shadow Fighter Apk İndir

Shadow Fighter 2 size karşı koyamayacağınız birçok “sürpriz” getirecek. Her şiddetli savaş birbiri ardına gelir ve size dinlenmeniz veya iyileşmeniz için zaman bile vermez. Bu bir artı ama aynı zamanda birçok heyecan verici savaş söz konusu olduğunda bir dezavantaj. Oyuncular, geçmek için 150’den fazla resmi seviyeye eşdeğer yüzlerce zorlu savaştan geçmek zorunda. Bu kadar çok savaşla karşılaştığınızda cesaretiniz kırılmasın. Gücünüzü geliştirmeniz için bir fırsattır. Shadow Fighter İndir

Ormanlar veya zindanlar gibi farklı ortamlarda gerçekleşen şiddetli savaşları kolayca bulun. Bu oyuna gelirken bu tür savaşları yaşamak kaçınılmazdır. Kolaydan son derece zora kadar 3 temel oyun modunda 150’den fazla resmi savaş yaşayacaksınız. Oyun modu seçimi sahip olduğunuz eşyaların yanı sıra yeteneklerinize de bağlıdır ancak zordan zora modlardaki düşmanlar son derece agresif olduğu için gücünüzü ölçmenizi tavsiye ederim.

Shadow Fighter mükemmel bir aksiyon oyunu, mükemmel bir dövüş oyunu. Bu aynı zamanda en iyi çevrimdışı Rol oynama oyunlarından biridir (RPG) Shadow Fighter Apk İndir
Shadow Fighter, sizi inanılmaz deneyimlerle seri seviyelere taşıyacak.
Seviyelerde zombi savaşı ve canavar savaş serisi vardır. Her seviyede, şiddetli bir savaş yaşayacaksınız. Bu, karanlık güçlerle savaşmak için kahraman olacak: zombiler, canavarlar. Her seviyeden sonra beceriniz yükseltilecek
Bu dövüş oyunlarında, düşmanlara saldıracak çeşitli silah ve ekipmanları kullanabilirsiniz.
Seçtiğiniz için beş farklı kahraman karakteri var.
Her 5 seviyeden sonra, bu düşmanı yok etmek için güçlü bir canavar patronu vardır, zeki, yetenekli olmanızı gerektirir … Bu savaş size eğlenceli bir his ve harika bir his verecektir.

* Shadow Fighter’ın Özellikleri
– Karakterler: 5 kahramanlar karakterleri
– Seviyeler: 50+
– Mod: normal, sert, çok zor
– İnanılmaz grafikler, efektler ve sesler
– Daha fazla silah, zombiye saldırmak için ekipmanlar, canavarlar
– Günlük görev
– Dükkan…

* Gölge dövüşünde nasıl oynanır:
– Çalıştırmak için çalıştırma düğmesine dokunun
– Zıplamak için atlama düğmesine dokunun
– Eğik çizgi vurma düğmesine dokunun
– Daha özel saldırı becerileri

Çok yakında:
– Daha fazla harita güncellenmeye devam ediyor

Şimdi bu dövüş oyunlarını indirin ve deneyimleyin, şimdi arkadaşlarınızla paylaşın! Bu dövüş oyunu sizi en harika maceralara götürecek ve size daha iyi zaman ve inanılmaz deneyimler kazandıracağına inanıyorum. Bu aksiyon oyunlarına bağımlı olacaksın.

Hayran sayfası:
– Facebook: https://www.facebook.com/tohgamesonline

Bunu geliştirmek için bize yardımcı olmak için Shadow Fighter için bazı geri bildirimler verin!
Email: game@tohsoft.com

Neler yeni ?

- Haritaları ve seviyeleri iyileştirin- Kaliteyi arttır- Bazı küçük hataları düzeltin


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.