SimpleRockets 2

SimpleRockets 2
Uygulama Adı SimpleRockets 2 SimpleRockets 2 is the most famous version in the SimpleRockets 2 series of publisher Jundroo LLC
Yayıncı Jundroo LLC
Tür Casual
Boyut mb
Versiyon 0.9.917
Güncelleme Tarihi Haziran 6, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Casual
4.3 ( 880 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Tam Yamalı İndirme
Rate this post

SimpleRockets 2 Apk İndir, 2 GB RAM gerektirir.

SimpleRockets 2 Apk İndir, roketler, uçaklar, geziciler veya hayal edebileceğiniz her şeyi inşa etmenize ve son derece ayrıntılı 3D gezegenleri keşfetmenize izin veren tamamen 3D bir uzay simülasyonudur. El sanatlarını ve kayıtlı oyunları toplulukla kolayca paylaşın. Kreasyonlarınızı test etmek için 17 farklı zorluk dahildir.

Parçaları bir araya getirerek el sanatları oluşturun. Güçlü bir gazyağı yakıtlı motor olan Mage gibi önceden oluşturulmuş motorlar arasından seçim yapın. Veya çok zayıf, ancak yüksek verimli Ion Engine’i seçin. Veya roket biliminin karmaşıklığına daha derinden SimpleRockets 2 Apk İndir inebilir ve kendi roket motorlarınızı tasarlayabilirsiniz. Mevcut sekiz motor tipi, yedi nozul ve altı yakıt tipi arasından seçim yapın. Buradan motor boyutunu, meme uzunluğunu, boğaz yarıçapını ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

Geminizi birden fazla aşamaya bölmek için ara aşamaları kullanın ve değerli yükünüzü korumak için modüler kaplamaları bir araya getirin. Yörüngeye birden fazla zanaat fırlatın. Uzay istasyonları, ay üsleri, yakıt ikmal istasyonları vb. inşa etmek için mevcut zanaatlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

SimpleRockets 2 Apk İndir

Tam olarak istediğinizi yaratmanıza yardımcı olan kullanımı kolay araçlarla yakıt depolarını, kanatları, kargo bölmelerini, kaportaları ve burun konilerini yeniden boyutlandırın ve yeniden şekillendirin. Güneş panellerini, tekerlekleri, pistonları, şokları vb. ihtiyaçlarınıza göre yeniden boyutlandırın. Zanaatınızı özel renklerle boyayın ve yansıtma, yayma ve doku stillerini değiştirin.

Yörüngeler gerçekçi bir şekilde simüle edilmiştir ve zaman atlamasını destekler, böylece başka bir gezegene ulaşmak için birkaç ay beklemeniz gerekmez. Harita Görünümü, yörüngelerinizi görmenizi ve diğer gezegenler SimpleRockets 2 Apk İndir veya uydularla gelecekteki karşılaşmaları ayarlamak için kullanabileceğiniz gelecekteki yanıkları planlamanızı kolaylaştırır.

Uçuş modeli, teknenizin sürükleme ve kaldırma özelliklerini değiştikçe dinamik olarak günceller. Bir atmosferde hipersonik hızlarda çığlık attığınızda yeniden giriş efektleri devreye girer. Dikkatli olun, çünkü aşırı ısı yukarıda bahsedilen hızlı plansız sökmelere neden olabilir.

Web sitemizde, kullanıcı tarafından yüklenen çok sayıda el işi ve sanal alan koleksiyonundan indirin. Kendi zanaatlarınızı ve sanal alanlarınızı yükleyin ve bunları toplulukla paylaşın. Beyaz seviye inşaatçıdan altın seviye inşaatçıya ve ötesine kadar rütbe atlayın.

ÖZELLİKLERİ

* Temel roketlerden çok karmaşık çok aşamalı roketlere, uçaklara, gezicilere, uydulara, robotik mech’lere vb. kadar her şeyi inşa etmeye izin veren Tamamen 3D Roket Tasarımcısı.
* Özel roket motorları ve jet motorları tasarlayın
* Gerçekçi roket fiziği ve yörünge mekaniği.
* Kaplamalar, geri çekilebilir güneş panelleri, gezici tekerlekler, motorlar vb. dahil olmak üzere 30’dan fazla parça.
* Yeniden boyutlandırılabilen ve yeniden boyutlandırılabilen yakıt deposu ve kargo bölmesi gibi sonsuz kombinasyonlar halinde yeniden şekillendirilebilen son derece prosedürel parçalar.
* Tahmini yörüngeleri ve karşılaşmaları gösteren güneş sisteminde gezinmek için Harita Görünümü.
* Çöl, otlaklar, tundra vb. gibi suyu ve çoklu biyomları destekleyen tamamen 3B, dönen gezegenler.
* Önceki lansmanlarınızı koruyan kalıcı sanal alan.
* Oyuncular roketlerini ve SimpleRockets 2 Apk İndir yükleyebilir ve diğer oyuncularla paylaşabilir.
* Oyuncuların diğer oyuncuların içeriğine oy verebileceği ve yorum yapabileceği çevrimiçi topluluk.
* Çeşitli inşa ve uçuş zorlukları.
* Parçalar dokuları, yansımaları ve özel renklendirmeyi destekler.
* Uçuş modeli, teknenizin sürükleme ve kaldırma özelliklerini değiştikçe dinamik olarak günceller.
* Görsel efektler ve ısıdan parça hasarı dahil olmak üzere yeniden giriş efektleri.
* Özel Başlatma Konumları, güneş sistemindeki birden çok yerden başlatmaya izin verir.
* Özel alt montajları kaydetme desteği.
* El sanatları yörüngede birbirine yanaşabilir ve yakıt aktarabilir.
* Yerleşik öğreticiler, nasıl bir zanaat inşa edeceğinizi ve yörüngeye nasıl ulaşacağınızı gösterir.
* Time-Warp, yörüngedeyken hızlı ileri sarmaya izin verir.

Neler yeni ?

Birçok yeni özellik, hata düzeltmeleri ve ince ayarlar. Tam sürüm notlarını buradan okuyun: https://www.simplerockets.com/Releases/View/189076


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız SimpleRockets 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.