Squad Alpha - Action Shooting

Squad Alpha - Action Shooting
Uygulama Adı Squad Alpha - Action Shooting Squad Alpha - Action Shooting is the most famous version in the Squad Alpha - Action Shooting series of publisher SayGames Ltd
Yayıncı SayGames Ltd
Tür Action
Boyut 365.3 MB
Versiyon 1.5.3
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-02
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Action
4,3 ( 324 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Reklamsız


Rate this post

Squad Alpha Apk İndir – meydan okumaya hazır mısınız?

Alışması kolay, ancak sürükleyici aksiyon ve gerçek taktik zorluklar sunan ilgi çekici bir gündelik nişancı mı arıyorsunuz? Squad Alpha hileli apk, akıllı mekaniği, bir sürü harika yükseltilebilir silahı ve tetik parmağınızı kaşındıracak ve stratejik beyninizi gıdıklayacak bağımlılık yapıcı bir oyun ile yukarıdan aşağıya bir atış oyunudur.


Eğil, kaç, koş ve siper al, ardından sonsuz heyecan verici aksiyon seviyelerini tamamlamak için birden fazla hedef seç ve harika ödüller kazan, böylece teçhizatını yükseltebilir ve ajanlarının elit Squad Alpha Apk layık olduğunu kanıtlayabilirsin

Squad Alpha Apk İndir

Mobil nişancıların alfa ve omegası

★ Ateş etmeden önce düşünün – Squad Alpha Apk İndir, içine girmesi kolay, sezgisel yukarıdan aşağıya oynanışı ile bir buçuk saattir. Ama tüm silahlar alev alev yanarak dışarı çıkamazsınız. Akıllı mekanikler ve özenle tasarlanmış seviyeler, tüm düşmanlarınızı alt etmek ve giderek daha zorlu seviyelerin sonuna ulaşmak için tetik parmağınızı duraklatmanız, hareketlerinizi planlamanız ve açıları oynamanız gerektiği anlamına gelir.

★ Aksiyon asla bitmez – her biri kendi taktiksel yaklaşımını ve ustalaşmak için her zamankinden daha ustaca bir strateji gerektiren 200’den fazla benzersiz seviyenin yanı sıra seçkin ajanlarınız için ekstra zorluklar ve harika ödüller sağlayan yaklaşık 20 farklı patron.

★ Kadroyu tekrar bir araya getirin – Squad Alpha Apk İndir her biri kendi benzersiz stiline, becerisine ve toplanacak ve giyilecek 4 farklı görünüme sahip tüm seçkin ajanlarını bir araya getirmek için oyun boyunca ilerleyin.

★ Mermi puanları – tabancalar, pompalı tüfekler, SMG’ler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere toplamak, beslemek ve yükseltmek için 30’dan fazla farklı silah. Cephaneliğinizi geliştirmek ve atış tarzınıza uyan silahı bulmak için seviyelerde para kazanın ve oyun kriterlerine ulaşın, ardından düşmanlarınızın kalbine korku salacak gerçekten harika bir silah yaratmak için atölyede ince ayar yapın. Ve bu el bombalarından bahsetmiyorum bile…

★ Vuruş sesleri – Squad Alpha Apk İndir, herhangi bir cihazda oynatılabilecek kadar hafif, aynı zamanda şık ve havalı görünen basit ama şık grafiklere ve ayrıca aksiyon ve macerayı geliştirmek için fantastik ve atmosferik bir film müziğine sahiptir.

Silahlar, el bombaları ve şehvet…

5 dakika veya saatlerce oynaması eğlenceli olan bu uçsuz bucaksız aksiyon oyununda hamlelerinizi planlayın ve mermilerin uçmasına izin verin. Her zaman daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak yeni bir şey olduğundan emin olmak için taktiksel zorlukları gerçekten ilgi çekici oyun, şık görünüm, süper havalı sesler ve çok sayıda koleksiyonla birleştiren yukarıdan aşağıya bir nişancı oyununa yeni bir bakış açısı arıyorsunuz. ve daha hızlı atıcı aksiyon?

Heyecan, macera ve garantili tetik mutluluğu için şimdi Squad Alpha’yı indirin.

Neler yeni ?Hemen indir (365.3 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Squad Alpha - Action Shooting ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaSayGames Ltd

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.