Stickman Legends Apk İndir – Full Sürüm

Stickman Legends Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher ZITGA
Yayıncı ZITGA
Tür Aksiyon
Boyut 19mb
Versiyon 2.7.4
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 19, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.1 ( 649 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Stickman Legends Apk İndir, oyuncular bir canavar ordusuyla savaşırken etkileyici RPG deneyimleri sunar. Kaydırma seviyeleri ile birçok farklı aşamadan geçeceksiniz ve her aşamada sizi bekleyen beklenmedik düşmanlar olacak. Ayrıca sahip olabileceğiniz ekipman ve karakter sayısını da göz ardı edemezsiniz ve bu da oyuncuların oyundaki zorlukların üstesinden gelme motivasyonu oluyor. Stickman Legends Apk İndir oyuncular, seviyeyi tamamlamak için yok etmeleri gereken farklı şekillerde canavarlarla karşılaşacaklar.

Tamamen erişilebilir düğmelerle tamamen karanlık bir 2D ortamda hareket etmek için karakteri kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda karakterin tamamen silahlarla donatıldığı ve etkileyici becerilere sahip olduğu ilk deneyimde karakterin güçlü saldırılarını da özgürce kullanabiliyorsunuz. Eğitim ekranı, oyuncuların oyunun savaş mekaniğine aşina olmalarına yardımcı olacak, böylece karakterin becerileri geçici olarak açılacak. Güçlü becerileri özgürce serbest bırakabilirsiniz ve bu seviyeden sonra güçlendirmeye ve sahip olduğunuz güçleri göstermeye başlayacaksınız.


Stickman Legends Apk İndir

Aynı zamanda daha önce kontrol ettiğiniz karakterin versiyonu, karakterinizi daha etkileyici hale getirme hedefi olarak görülebilir. Stickman Legends Apk bir seviyeye başladığınızda, aldığınız kaynaklar, seçebileceğiniz zorluk ve diğer birçok faktör gibi o seviyeyle ilgili bilgileri göreceksiniz. Yani oyuncu için varsayılan zorluk Normal moddur ve karakterin sadece sınırlı sayıda beceri kullanabildiğini göreceksiniz ve bunları kademeli olarak ortaya çıkan düşmanları yok etmek için kullanacaksınız. Bu seviyelerin özelliği, diğer seviyelere gitmeye devam edeceğiniz kaydırma özelliğidir.

Stickman Legends, aksiyon, rol yapma oyunu (RPG) ve oyuncuya karşı oyuncu (PvP)’nin harika bir kombinasyonu olan stickman oyununun çevrimdışı oynaması ücretsiz bir gölge dövüş stilidir. Kahramanca gölge savaşına dalın, savaşın destansı bir fantazi gölgesine getirileceksiniz, birçok zalim düşmana, kötü canavarlara ve güçlü patronlara karşı yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Stickman Legends World’ün en büyük stickman shadow dövüşçüsü olmaya ve bir sonraki Shadow Legends olmaya hazır olun!

▶ STICKMAN DÖVÜŞ OYUNLARINDA SAVAŞIN EPİK GÖLGESİ
Her gölge savaşında, karanlık dünyayı fethetme yolculuğunda olan ve tehlikeli canavarlar ligiyle savaşmak zorunda olan bir kara şövalye kılığına girin.
Fantezi dünyasını Gölge Savaşlarından kurtarmak için düşmanları ezin, dövüş oyunlarında kötü patronları küçük düşürün!

▶ ÇEŞİTLİ STICKMAN SHADOW FIGHTERS SINIFLARINI TOPLA
Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok gölge dövüşü savaşçısı: Aslan Yürekli Kılıç Ustası, Efsanevi Gölge Savaşçısı, Kudretli Zindan Muhafızı, Elit Okçu Avcısı, Güçlü Büyücü, Gölge Avcısı.
Tek yapmanız gereken, güçlü çöp adam gölge savaşçılarınızı dövüş sanatları ile eğitmek ve Shadow of War’daki tüm canavarları vahşileştirmek.

▶ TONLARCA NİHAİ ÖĞE VE GÜÇLÜ BECERİLER
Muhteşem aksiyon RPG çöp adam dövüş oyununda gölge savaşçınız için çoklu yükseltmeleri özelleştirmenin keyfini çıkarın.
En tehlikeli canavarlara karşı savaşmak için dövüşçünün başlangıçtakilerden daha güçlü silahlara ihtiyacı olabilir. Harekete geç ve karanlık dünyayı yak!

▶ KÜRESEL STICKMAN EFSANESİ SIRALAMASI
Akıllı ve becerikli bir şekilde savaşarak seçkin gölge savaşçınızı zirveye taşıyın.
Diğer oyuncuların karakterlerine meydan okuyun ve bu harika çöp adam gölge dövüşçülerini Arena’da Liderler Sıralamasının İlk 100’ünde bir yer edin.

▶ MUHTEŞEM TASARIM, ETKİ VE GRAFİKLER
Stickman Legends’ın büyüleyici grafik ve ses efektlerine hayran kalacaksınız.
Bir kara şövalye ol, kara kılıcı kap ve destansı gölge savaşında canavarları bir bakışta yok et!

▶ HER ZAMAN VE HER YERDE OYNAYIN
Stickman Legends Apk İndir çevrimdışı bir oyundur, internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Sonsuz gölge savaşı savaşına girin ve bir sonraki Ninja Efsanesi olun.

Bu kesinlikle unutulmaz bir deneyim ve çöp adam dövüş oyunları ve ninja oyunları serisindeki harika seçeneklerden biri.
‘Çöp Adam Efsaneleri’ni indirin ve anınızı şimdi arkadaşlarınızla paylaşın!

Bize ulaşın:
– Posta: StickmanLegends@zitga.com.vn
– Facebook Hayran Sayfası: https://www.facebook.com/StickmanLegends
– Resmi Grup: https://www.facebook.com/groups/StickmanLegends
– Instagram: https://www.instagram.com/stickmanlegends
– Twitter: https://twitter.com/stickmanlegends

Neler yeni ?

- Optimize et ve oyunu dengele- Bazı küçük hataları düzeltin


Hemen indir (19mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.