Temple Run 2 Apk İndir – Sınırsız Para Hilesi

Temple Run 2 Apk İndir – Sınırsız Para Hilesi
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Imangi Studios
Yayıncı Imangi Studios
Tür Aksiyon
Boyut 9mb
Versiyon 1.89.0
Total installs 500,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 9, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.2 ( 62 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Temple Run 2 Apk İndir, oyunculara tanıdık bir kovalamaca oyunu sunuyor, ancak şimdi peşinden koşan vahşi bir canavar. Oyundaki engeller ve zorlu yollar ile, kaçışınız sırasında engeller oluşturmak için artık meydan okuma seviyesi yükseltildi. Esnek olun ve hızlı bir şekilde doğaçlama yapın, böylece kaybetmeyi kolaylaştıran artan oyun hızıyla sakince yüzleşebilirsiniz. En iyi olmak için mümkün olduğunca uzağa koşmanız gerekiyor çünkü bu hiç bitmeyen bir yarış.

Önünüzdeki zorlu engellere karşı dramatik kovalamalar, odaklanma ve hızlı reflekslerle heyecan verici bir yarışa katılın. Oyunun içeriği, vahşi bir canavarın hüküm sürdüğü ve davetsiz misafirleri sonuna kadar kovalamaya hazır olduğu eski bir tapınağın maskotunu çalan bir maceracı olan ana karakter etrafında döner. Görev, bir maceracı rolünü oynamak ve korkunç canavardan kaçmaktır. Önünüze çıkan ve her zaman daha ileriye gitmenize engel olan engelleri adım adım aşmanız gerekiyor. Temple Run 2 Apk İndir


Temple Run 2 Apk İndir

Sadece biraz dikkatsizlik, canavarla aranızdaki mesafeyi kısaltabilir, hatta can kaybından kaynaklanan kayıpları bile kısaltabilir. Canavarın her zaman tam arkanda olduğunu ve nereye kaçarsan kaç seni yakalamaya hazır olduğunu unutma. Bu oyunun sonu yok ve yapabileceğin tek şey uzağa koşmak ve olağanüstü başarılar yaratmak. Tipik bir kovalamaca oyununda, doğal olarak aşina olduğunuz parmak kontrolleri veya diğer basit işlemler bulunur. Temple Run 2 Apk size geleneksel bir oyun deneyimi sunmuyor ancak oyun, karakteri hareket ettirmek için telefonu ileri geri hareket ettirerek tamamen benzersiz bir oynama şekliyle kendi karakterini yaratıyor.

Bu cihazın doğrudan eğilmesi, daha sıra dışı eğlence ve basitleştirilmiş oyun dahil olmak üzere birçok avantaj sunar. Ayrıca tam kontrol ile ilgili bir çok özelliği özelleştirebilir ve oyunu kendi tarzınızda eğlenceli hale getirebilirsiniz. Milyonlarca indirme üzerinden Temple Run 2 Apk İndir, mobil oynanmak üzere yeniden. Şimdi, atlama torna ve Temple Run 2 Apk İndir Sevdiğiniz sürgülü, canlandırıcı daha fazlası çalışan olsun!

Lanetlediğin put ile kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlar, ZIP çizgiler, mayın ve ormanlar gidin. Ne kadar çalıştırabilirsiniz ?!

ÖZELLİKLER

★ Güzel yeni grafik
★ muhteşem yeni organik ortamlar
★ Yeni engeller
★ Daha powerups
★ Daha başarıları Temple Run 2 Apk İndir
Her karakter için ★ Özel güçler
★ Bigger maymun !!!

Facebook’ta Temple Run hayranı olun:
http://www.facebook.com/TempleRun

Twitter’da Temple Run takip edin:

Neler yeni ?

Afrika ayını bizimle kutlayın! Temple Run 2 dünyası harika Afrika kıtasının renklerine bürünürken, canlı bir kültür ve tarih diyarına dalın! Ama dikkat et, seni almak için sadece Demon Monkey'den daha fazlası var.- 4 Yeni Koşucu ile yanan kumların birçok tehlikesine göğüs ger!- Size arkadaşlık edecek 2 yeni Pet ile tanışın- Yeni Afrika temalı Artifact setini topla- Ay boyunca her hafta Yeni Küresel Zorluklar


Hemen indir (9mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.