Tiger Simulator 3D

Tiger Simulator 3D
Uygulama Adı Tiger Simulator 3D Tiger Simulator 3D is the most famous version in the Tiger Simulator 3D series of publisher CyberGoldfinch
Yayıncı CyberGoldfinch
Tür Simülasyon
Boyut 58.42 MB
Versiyon 1.046
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 24, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız altın para, yemek
Android Android Simülasyon
4.3 ( 434 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Tiger Simulator 3D Apk İndir, sizi benzersiz unsurlarla büyüleyici orman savaşına getiriyor. Eşsiz bir özellik, kaplanınızın mucizevi bir güce haiz olması ve Ormanın Efendisi’nin tahtını arıyor olmasıdır. Bu mükemmel bir simülasyon oyunudur ve oyuncu öteki hayvanlarla müşerref olmak için yeşil ormanlara gitmek için kaplanını test edecektir. Çekici avlar ve hatta kaplanın orman insanlarını korumaya yönelik Tiger Simulator 3D Apk İndir eylemleri benzersiz bir aura yayıyor. Oyundaki bütün kaplanlar arasından bir kaplan seçebileceksiniz.

Seçtiğiniz kaplan seyahat süresince sizi takip edecek ve bununla birlikte test etmeniz ihtiyaç duyulan karakterdir. Benzersiz olan nokta, kaplanınızın reel kişiliğini ve kabiliyetlerini göstermesine yardım etmeniz gerektiğidir. Her kaplan bir ormanı temsil edecek ve ormanın efendisi. Hikayeler devam edecek ve onu yönlendiren sizsiniz. Gizemli avlanma, ilgi çekici kaplan ailesi ve hatta kaplanların doğasını test etme zamanları şeklinde birçok öykü olacak. Her öykü, tiger simulatör apk kavramamız ve sağduyuya nazaran dönmesine izin vermemiz ihtiyaç duyulan ilgi çekici bir öykü olacak.

Tiger Simulator 3D Apk İndir

Yaşam için bir ruh eşi bulmak için kaplanınızı kaplan bölgelerine kadar test etmelisiniz. Yavaş yavaş, minik aileniz için nazik bir eşiniz olacak. Bu aşk hikayesi mutluluğun eşiğine geldikten sonra kaplanınızın bağlanmasına izin vereceksiniz. Birlikte iki şahıs güzel kaplan bebekleri doğurur ve yaşam oradan daha cazibeli olacaktır. Tiger Simulator 3D indir, başkalarının kaplan yavrularını kızdırdığı durumlar verirken devamlı olarak size meydan okuyor. Böyle mükemmel bir anne babayla çocuklarınıza zarar verenlere ne olursa olsun izin vermeyeceksiniz.

Tiger Simulator 3D apk indir ormanın efendisi ve evin ana direğisiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan, çocuklarınıza iyi bir biçimde öğretmek ve onlara en temel becerileri uygulamaktır. Özellikle kendini müdafaa kabiliyeti ve avlanma kabiliyeti oldukça fazla odaklanılır. Kaplanınızı derin ormanlara kadar test edecek ve büyüleyici bir av gerçekleştireceksiniz. Yolda birçok risk olacak, sadece kabiliyet ve zeka ile kaplan ailesine geri dönmek için ölümden kolayca kurtuldu.

Kaplanlar en güzel ve güçlü hayvanlardan biri bulunmaktadır. Bu oyunda size kaplanlar biri için oynayacak. Sen, kaplanlar büyük bir aile yaratmak açık dünya seyahat ve çeşitli görevleri yerine getirebilmektedir.

Kendi kaplan oluşturun ve macera arayışı içinde gidin. , Hayvanlar için Hunt bir aile kurmak, senin kaplan ve aile üyelerini iyileştirir. farklı görevler yapın ve daha güçlü hale gelir.

KAPLAN AİLESİ
Başka bir kaplan bulursanız bir aile oluşturmak mümkün olacaktır. karakteri gelişmesiyle birlikte, çocuk yapmayı fırsat kullanılabilir hale gelir. Sen 4 çocuğa kadar yapabilirsiniz. Ailen mücadele ve avcılık size yardımcı olabilir. Her bir aile üyesi iyileştirmek için bir fırsat vardır. Bunu yapmak için, avlanmak ve yiyecek toplamak ve ardından çocukları veya eşini beslemek için gereklidir. Tiger Simulator 3D Apk İndir

KAPLAN ÖZELLEŞTİRME
istediğiniz gibi kaplan görünümünü özelleştirin. Seçim için birkaç derileri vardır. Ayrıca eşi ve çocuklar için derileri özelleştirebilirsiniz. komik şapkalar hayranları için farklı şapkalar çeşitli giymek fırsatı var!

YÜKSELTMELERi
aile üyeleri ve bir kerede ailedeki bütün kaplanlar etkileyen özellikleri bireysel özelliklerini iyileştirmek için bir fırsat vardır. karakterleri geliştirmek için unutmayın! deneyim yapıyor görevleri ve avcılık alın. bir seviyeye aldıktan sonra, karakter saldırı, enerji veya yaşamın noktalarında bunu geçirebilirsiniz. vb Oyunda eylemler için daha fazla kaynak, hızını artırmak daha fazla gıda toplamak, elde etmek sağlayan özel beceriler de vardır

ÇEŞİTLİ YARATIKLARI
Yolculuğunuz olarak pek çok farklı yaratıklar göreceksiniz. Bazıları huzurlu ve bazıları çok tehlikelidir. Ayrıca, kaplanlar tehlikeli patronlar mücadele edecek. Tiger Simulator 3D Apk İndir

GÖREVLER
çeşitli görevler yer alın. Bazen havai fişek fırlatma, eğlenmek bazen, bazen hayvanları avlamak antik eserler arar ve gerekecektir. Sen arayışı karakterler yapmak isteyecektir asla bilemezsiniz.

Bizi Twitter’da takip edin:

Kaplan Simülatörü 3D eğlenin!

Neler yeni ?

SDK güncellemesi


Hemen indir ( 58.42 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tiger Simulator 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.