Truecaller Caller Apk İndir – Premium Sürüm

Truecaller Caller Apk İndir – Premium Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Truecaller
Yayıncı Truecaller
Tür Haberleşme
Boyut mb
Versiyon 12.23.8
Total installs 500,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 6, 2022
MOD Bilgisi Premium
Android Android Haberleşme
4.4 ( 406 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Truecaller Caller Apk İndir, cihazın varsayılan özelliklerine kıyasla en iyi deneyime sahip olmak için arama, mesajlaşma ve kişi sistemleri için mükemmel bir alternatiftir. Ayrıca, sistemi veya aramalardaki kişilerin güvenliğini artırmak için birçok yükseltme ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, engelleme yeteneği incedir ve onları rahatsız etmeye çalışan bilinen herhangi bir kaynaktan gelen istenmeyen e-posta çağrılarını kalıcı olarak engelleyebilir.

Kullanıcılar Truecaller Caller İndir ilk geldiklerinde, daha sonra kolay erişim için tüm kişisel kişi listelerini düzenlemeleri ve yeniden kişiselleştirmeleri gerekir. Sıralama işlemi, iyileştirilmiş ve güzel bir arayüz ve en rahat kullanıcı deneyimi için etkileşimde birçok etkileyici iyileştirme aracılığıyla yapılır. Özellikler ayrıca, kullanıcıların en iyi performansa sahip kişilerle çalışması için düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

Truecaller Caller Apk İndir

Daha da büyüleyici olan, kullanıcıların tipik bir stili takip etmek yerine arka planı değiştirebilmeleri ve kişileri için yeni stiller oluşturabilmeleridir. Bu, uygulamanın sistemdeki varsayılan özelliklerden daha üstün olduğunu gösterir ve tüm kişilerle görüşmeden veya onlarla etkileşim kurmadan önce çalışmasına yardımcı olur. Elbette kullanıcılar, basit ve sade tasarımlar kullanmak yerine, birçok konfor için arayüzdeki her görsel unsuru özelleştirebilir ve değiştirebilir.

Uygulamanın en etkileyici özelliği, spam aramalarla kullanıcıları rahatsız etmek isteyen herhangi bir kişi veya şirketi tamamen engelleyebilmesidir. Bu numaraların engellenmesi sistemde otomatik veya manuel olabilir ve kullanıcıların daha fazla şeyi engellemesi için birçok etkileyici uzantıyla birlikte gelir. Ayrıca sistem, kendilerine gelen spam aramaları algıladığında, kişilerin bağlantılarını sosyal ağlara otomatik olarak filtreleyebilir ve gizleyebilir. Truecaller Caller Apk, herkese açık ya da bulunabilir hale getirmek için telefon rehberinizi karşıya yüklemez*

İster arayan kimliği tespiti olsun, ister istenmeyen arama ve SMS’leri engelleme olsun; 300 milyon kişi her türlü iletişim ihtiyacı için Truecaller’e güveniyor. İstenmeyen aramaları filtreleyerek sadece kayda değer kişilerle iletişime geçmenizi sağlar.

Truecaller, dünya çapındaki milyonlarca kullanıcı tarafından güncellenen topluluk bazlı spam listesiyle, iletişiminizi güvenli ve etkin hale getirmek için ihtiyacınız olan tek uygulamadır.

Akıllı Mesajlaşma:
– Truecaller’deki arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz Sohbet
– Bilinmeyen SMS’leri otomatik tanımlayın
– İstenmeyen mesajları ve tele pazarlama SMS’lerini otomatik engelleyin
– İsme ve numara serisine göre engelleyin

Güçlü Arayıcı:
– Dünyanın en iyi Arayan Kimliği tespit işlevi, sizi arayan herkesi tespit eder
– Spamleri ve tele pazarlamacıları engelleyin
– Arama geçmişindeki bilinmeyen numaraların isimlerini görün
– Arama Kaydı: Önemli aramaları kaydedip telefonunuzda saklayın
– Flash mesajlaşması: Arkadaşlarınızla ışık hızında konum, emoji ve durum paylaşın
– Arama geçmişini, kişileri, mesajları ve ayarları Google Drive’ye yedekleyin

Truecaller Premium apk – Yükselterek şunları yapabilirsiniz:
– Telefon konuşmalarını kaydedin
– Profilinize bakanları görün
– Profillere gizlice bakma seçeneğine erişin
– Profilinize Premium rozeti alın
– Ayda 30 kişi ekleme talebi gönderin
– Reklamları kaldırın

Truecaller Gold – En ayrıcalıklı siz olun:
– Gold Arayan Kimliği
– Yüksek öncelikli destek

Truecaller, çift SIM kartını tam olarak destekler!

———————–
Geri bildiriminiz mi var? Bizimle support@truecaller.com e-posta adresinden iletişime geçin ya da http://truecaller.com/support adresini ziyaret edin.

Neler yeni ?

Uygulamamızı daha iyi hale getirmek için güncellemeye devam ediyoruz.Bu sürüm şunları getiriyor:- Acil Mesaj - Zaman açısından kritik mesajları acil olarak gönderin ve alıcıya yüksek görünürlük ile bilgi verilir- Mesajı düzenle - Yazım hatalarına elveda deyin! Artık sohbet mesajlarınızı gönderdikten sonra düzenlersiniz.- Seçilen animasyonlu emojiler- Varsayılan başlangıç ​​sekmesini değiştirmek için uzun basın


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.