Video İndirici Ve Hikayeler

Video İndirici Ve Hikayeler
Uygulama Adı Video İndirici ve Hikayeler Video İndirici ve Hikayeler is the most famous version in the Video İndirici ve Hikayeler series of publisher MOHAMED KAZARAH
Yayıncı MOHAMED KAZARAH
Tür Araçlar
Boyut 16.06 MB
Versiyon 3.0.0
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 27, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Araçlar
4.0 ( 298 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Video Downloader and Stories Apk İndir Temiz ve güzel bir arayüzle, bu uygulamanın sunmuş olduğu cazibeli ve coşku verici özelliklerden bazılarının tadını çıkaracaksınız. Ayrıca, hizmet ve desteğinin son aşama itinalı ve istekli olması, bütün kullanıcı ihtiyaçlarını karşılaması ve harika bir halde sağlaması sebebiyle birçok kullanıcının bundan zevk almasını ve takdir etmesini sağlayacaktır.

Video Downloader ve Stories apk, kullanıcılar beğendikleri videoları cihazlarına rahatça indirebilecekler. Basit bir muamele yapsanız daha iyi olur: o videonun bağlantısını kopyalayın ve en kolay halde indirin. Sadece birkaç saniye içinde, o video aslına bakarsanız resim albümünüzde. Sizi uzun vakit bekletmeyecek, bundan dolayı getirmiş olduğu yararları deneyimlemekten çekinmeyin. Bu tatbik oluşturucu, kolay ve net bir arayüz alanının keyfini çıkarmanıza izin verecektir.

Video Downloader and Stories Apk İndir

Esas olarak, bütün kullananların onu kullanmasını kolaylaştırmak için içerik ve adım adım talimatlar sağlar. Ayrıca, bu uygulamadaki renkler de basittir, birçok rengi karıştırmayın, realist ve anlaşılır bir manzara oluşturarak, birtakım kullanıcıları etkileyen Video Downloader and Stories Apk İndir coşku verici vurgular yaratır. Facebook, Instagram benzer biçimde toplumsal paylaşım sitelerinde yer edinen birtakım anlamlı ve coşku verici videoların anılarını basitçe telefonunuza kaydetme ihtiyacı ve isteği olduğu sürece, bütün kullananların Video İndirici ve Hikayeler’i kullanabileceği söylenebilir.

İster ilköğretim talebesi olun, talep eder çalışan, yaşlıların bile getirmiş olduğu coşku verici yararları indirme ve keyfini çıkarma hakkı vardır. Video Downloader and Stories İndir ve Hikayeler, uygulamalar için size birtakım hikayeler kazandıracak. Ayrıca, bu uygulamada ortaya çıkan mucizevi şeylerin tadını çıkarmak ve bilmek için bu uygulamayı arkadaşlarınız ve akrabalarınızla beraber önerme ve paylaşma hakkına sahipsiniz. Ayrıca, parasız ve indirmesi rahat olduğundan keyfine varacaksınız. Özellikle her insanın sınırsız olarak kullanabileceği ve her insanın kullanımına aleni olacağı.

Videoları Facebook ve Instagram & Hikayelerden ve Whatsapp için Durum Tasarrufu’ndan indirin. Yalnızca bir uygulamada.

% 100 ücretsiz, kolay ve hızlı ve çekici tasarım. Her zaman birçok özellik katacaktır.

Bu nasıl kullanılır:

1 – Videoyu Facebook’tan indirmek için, video bağlantısını Facebook’tan kopyalayın ve uygulamamızın videoyu kolayca indirmesi için bir bildirim görünecektir. Veya uygulamayı açın ve bağlantıyı manuel olarak yapıştırın

2 – Videoyu veya Fotoğrafı Instagram’dan indirmek için, videoyu veya Fotoğraf bağlantısını Instagram’dan kopyalayın ve uygulamamızın videoyu kolayca indirmesi için bir bildirim görünecektir. Veya uygulamayı açın ve bağlantıyı manuel olarak yapıştırın Video Downloader and Stories Apk İndir

3 – Facebook’tan hikayeler indirmek için, Facebook hesabınızla giriş yapın ve tüm hikayeleri gösterecek, bir hikaye seçip indirecektir.

4 – Instagram’dan hikayeleri indirmek için Instagram hesabınızla giriş yapın ve tüm hikayeleri gösterecek, bir hikaye seçip indirecektir.

5 – WhatsApp Durumunu indirin, uygulamaya girin ve WhatsApp Durumu bölümünde bir vaka seçin ve kaydetmek için indirme okuna tıklayın.

Özellikleri:

1 – Videoyu indirme kolaylığı, sadece bağlantıyı kopyalayın, video indirilecektir.
2 – Instagram’dan video ve fotoğraf indirin
3 – Facebook için Video İndirici – Bağlantıyı kopyala
4 – Facebook’tan hikayeler indirin
5 – Instagram için Story Saver
6 – WhatsApp için Durum Tasarrufu
7 – Video doğrudan indirilmediyse tarayıcı aracılığıyla videoyu indirin
8 – Kullanımı kolay tasarım
Tüm bunlar bağlantıyı kopyalayarak tek uygulamada. Ve gelecek güncellemelerde daha fazlası.

Not :
Uygulamamızın Facebook ile hiçbir bağlantısı yoktur. Yalnızca bir video indirme yardım aracıdır.
Sahiplerinin telif haklarına saygı duyulur. Bu nedenle, sahibinin izni olmadan videoyu yayınlamayın.

Bir görüş bildirmek ve bize özellikler ekleme ve uygulamanın düzeltilmesi hakkında bilgi vermek için
Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin
Eposta: mohammad1993sngop@gmail.com

Neler yeni ?Hemen indir ( 16.06 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Video İndirici ve Hikayeler ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.