VivaCut Pro Apk İndir – Full Premium Sürüm

VivaCut Pro Apk İndir – Full Premium Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher VivaCut professional video editor
Yayıncı VivaCut professional video editor
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 15mb
Versiyon 2.11.5-3211053
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 15, 2022
MOD Bilgisi Premium Sürüm
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
4.6 ( 180 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

VivaCut Pro Apk İndir, harika videolar oluşturmanız için size mükemmel video düzenleyiciyi getirecek. Doğum günü dileklerinden etkinlik davetlerine kadar herhangi bir şey için bir videoya ihtiyacınız olsun, uygulama işi sizin için yapacak. Bu uygulamaya gelince, basit bir arayüze sahip, kullanımı kolay, ancak oluşturulan videonun kalitesi en üst düzeyde olan bir video düzenleyici yaşayacaksınız. Bu herkes için profesyonel bir video düzenleyicidir.

Gerçekten de amatörden profesyonele her kullanıcı yarattığı ürünlerin en iyi seviyede olmasını ister. Yani VivaCut Pro Apk herkes için en profesyonel video düzenleyici olacak. Uygulamadan oluşturduğunuz videolar mükemmel kaliteye ulaşacak ve günümüzün video oynatma uygulamaları için tamamen uygundur. Oluşturduğunuz videoların gişe rekorları kıran Hollywood filmlerinden fragmanlar gibi görüneceğini hissedeceksiniz. Çünkü uygulama, Yeşil Ekran renk filtresi kullanmanıza izin verecek ve filtrelenen tüm videolar, gişe rekorları kıran filmlere çok benzer bir his verecektir. Ayrıca video, dikdörtgen, kare, oval gibi birçok farklı formatta düzenlenip oluşturulacaktır…


VivaCut Pro Apk İndir

Uyguladığınız farklı oranların tümü, video izleyicileri için kullanılan diğer efektlere yol açacaktır. Uygulamanın tamamen profesyonel kaliteye ulaşması için video düzenlemedeki en temel özelliklere sahip olunacaktır. Böylece videolarınızda da temel özellikleri basit ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca, temel özellikler buysa, videolarınızın bir izlenim bırakmayacağı konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü onları fikirlerinize göre oluşturmakta özgürsünüz. VivaCut Pro İndir , en iyi video düzenleyici ve ücretsiz video montaj yapma programı.

Profesyonel video düzenleyici olan VivaCut Apk düzenleme için birçok video geçiş efektleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müzik türleri vardır. Çok katmanlı zaman çizelgesi ve kroma anahtarı özellikleri, Youtube ve Instagram için müzikli viral videolar hazırlamanıza yardımcı olur. VivaCut Profesyonel Video Düzenleyici ile kolayca video müzik ekleme, müzik ve fotoğraf içeren video düzenleme, geçiş efektli video düzenleme vb.

Tüm video düzenleme işlevleriyle profesyonel Video Montaj Yapma Programı: video editleme, video birlestirme, video müzik ekleme, videoya metin ekleme, video hızlandırma, video yavaşlatma, YouTube icin video montaj, Tik Tok icin video duzenleme, vb.

Profesyonel Video Düzenleyici
[Çok katmanlı zaman çizelgesi] Bindirme video düzenleyici ile kare kare hassasiyet için zoom özellikli şık bir düzenleme arayüzü
[Video Geçiş Efektleri] Viva Cut’taki geçişli sinematik bindirme video düzenleyicisiyle muhteşem yaratın
[Yeşil Ekran Efekt/Chroma key bileşimi] Hollywood düzeyindeki bir Film gibi videoları birleştirin/karıştırın
[Ses Çıkarma] Geçişli video düzenleyici, herhangi bir videodan müzik/ses çıkarmanızı sağlar
[Müzik] Videonuza bir film müziği veya ses efekti ekleyin ve bunun için geçişleri olan bindirme video düzenleyici kullanın
[Glitch Efektleri]] En havalı aksaklık efektleri ve geçişleri!

Video Düzenleme Programı
[Video editleme] Hassas Video Düzenleme Uygulaması için geliştirilen profesyonel araçlar
[Video birleştirme] Geçiş efektleriyle klipleri videoda birleştirin, video klipleri tek bir videoda birleştirin

Video müzik ekleyin, videoları müzikle birleştirin, videoyu müzikle ve resim ile düzenleyin.
[Hız Kontrolü] Hızlı ve yavaş hareket, tüm özelliklere sahip en iyi video düzenleyici gibi sadece Viva Cut ile videonuzu yakar!

Video Montaj Yapma Programı
[Geçiş efektleri] Geçiş efektleri ile video montaj yapma, müzik ve fotoğraflarla videoları düzenleyin. Programı fotoğraf ve müzik ile video yapmak için.
[Video klipleri birleştirin] Video klipleri geçişlerle birleştirin, müzikli ve fotoğraflı videolar oluşturun. Ücretsiz en iyi video düzenleyici ve profesyonel video montaj yapma programı.
[Resim içinde Resim] Çift geçişler ve göz alıcı YouTube videoları için ücretsiz geçişler oluşturmak üzere klipleri birleştirin.

Video muzik ekleme
– Video muzik ekleme, videoları müzikle birleştirin, müzik ve fotoğraflarla video duzenleme.
– Tek bir tıklamayla video muzik ekleme. En iyi profesyonel müzik video düzenleyici uygulaması.

Efektli video düzenleyici
– Profesyonel efektli video düzenleyici: Glitch etkisi, geçiş efektleri … Efektli ve müzik ile videoları düzenleyin.
– Müzik ve efektli en iyi video düzenleyici, ayrıca özel efektli profesyonel video yapma programı.

YouTube için video montaj
– Tik Tok için geçiş efektleri ile YouTube ve video yapma programı için ücretsiz video düzenleme uygulaması.
– Kolayca YouTube vlog’ları, Instagram hikayeleri, TikTok videoları ve daha fazlasını oluşturun. Ücretsiz en iyi video düzenleyici ve profesyonel video montaj programı.
– YouTube, Instagram ve Tik Tok için profesyonel video yapma programı ve en iyi video düzenleyici.

Videoyu kaydet ve paylaş
– Videoyu / filmi 720p, Full HD 1080p ve 4K olarak dışa aktarın. Tüm özelliklere sahip en iyi video düzenleyici ve profesyonel video montaj programı.
– Videoları telefonunuza kaydedin veya YouTube, Instagram, Tik Tok’ta paylaşın.

Android için Viva Cut, ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip en iyi video düzenleyici! Müzik ve geçiş efektleri ile Profesyonel Video Montaj Yapma Programı: video editleme, video birlestirme, video müzik ekleme, videoya metin ekleme, video hızlandırma, video yavaşlatma, YouTube icin video montaj, Tik Tok icin video duzenleme, vb.

Teşekkür:
Audreyionaxixix ve https://icons8.com/music/ tarafından Müzik

Neler yeni ?

1.Yeni özellik: Yer paylaşımlı video Hız ayarlama#2.hata düzeltme ve performans iyileştirme


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.